Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ProfiMail Symbian OS S60v3 3.22 - Mobile

Kategoria: Poczta elektroniczna
Producent: Lonely Cat Games
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 1.5 MB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 1226

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis ProfiMail Symbian OS S60v3 3.22 - Mobile

         ProfiMail to doskonały program do obsługi poczty elektronicznej zaprojektowany dla urządzeń mobilnych pracujących pod kontrolą systemu Symbian OS.

Aplikacja oferuje większość funkcji znanych z pecetowych wersji. Zawiera w sobie mnóstwo opcji i ustawień od wyglądu i koloru interfejsu po bardziej zaawansowane opcje związane z działaniem samego klienta. Program ProfiMail jest dostępny po Polsku. Producent udostępnia wersję Trial, zatem jeżeli po okresie próbnym będziesz chciał nadal korzystać z aplikacji ProfiMail za free trzeba będzie wykupić niezbędną licencję.

Aby skorzystać z aplikacji ProfiMail kliknij download i za darmo pobierz plik instalacyjny programu. W kategorii Poczta elektroniczna znajdziesz zarówno najnowsze jak i te starsze programy na Symbian OS. Zapraszamy

Podobne Poczta elektroniczna

 • Google Sync

  Aplikacja Google Sync z pewnością okaże się przydatna osobom korzystającym z usług firmy Google takich jak Gmail czy Google Calendar. Dzięki automatycznej synchronizacji naszych danych, program znacznie ułatwi nam pracę i sprawi, że stanie się ona wygodniejsza.

 • Gmail 2.0 (S60 3rd)

  Aplikacja Gmail na telefon jest doskonałą wersją pod systemy mobilne obecnie chyba jednego z najlepszych i najpopularniejszych serwisów do obsługi poczty elektronicznej.

 • Gmail 2.3.5

  Aplikacja Gmail na platformę Android jest doskonałą wersją pod systemy mobilne obecnie chyba jednego z najlepszych i najpopularniejszych serwisów do obsługi poczty elektronicznej.

 • Gmail 2.0 (Smartphone)

  Aplikacja Gmail na telefon jest doskonałą wersją pod systemy mobilne obecnie chyba jednego z najlepszych i najpopularniejszych serwisów do obsługi poczty elektronicznej.

 • Always-On Mail WM 5 for Pocket PC

  Aplikacja Always-On Mail na telefon zaprojektowana pod systemy Windows Mobile organizuje zbiór systemowych aplikacji w jednym miejscu i sprawia, że korzystanie z nich staje się łatwiejsze.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ProfiMail Symbian OS S60v3 3.22 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ