Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ProfiMail for Symbian OS S60 3.22 - Mobile

Kategoria: Poczta elektroniczna
Producent: Lonely Cat Games
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 1.5 MB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition, Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 399

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis ProfiMail for Symbian OS S60 3.22 - Mobile

         ProfiMail to doskonały program do obsługi poczty elektronicznej zaprojektowany dla urządzeń mobilnych pracujących pod kontrolą systemu Symbian OS.

Aplikacja oferuje większość funkcji znanych z pecetowych wersji. Zawiera w sobie mnóstwo opcji i ustawień od wyglądu i koloru interfejsu po bardziej zaawansowane opcje związane z działaniem samego klienta. Program ProfiMail jest dostępny po Polsku. Producent udostępnia wersję Trial, zatem jeżeli po okresie próbnym będziesz chciał nadal korzystać z aplikacji ProfiMail za free trzeba będzie wykupić niezbędną licencję.

Aby skorzystać z aplikacji ProfiMail kliknij download i za darmo pobierz plik instalacyjny programu. W kategorii Poczta elektroniczna znajdziesz zarówno najnowsze jak i te starsze programy na Symbian OS. Zapraszamy

Podobne Poczta elektroniczna

 • E-Mail Password Recovery 1.02

  E-Mail Password Recovery pozwala na odzyskanie zapomnianego hasła do konta email. Program udaje serwer poczty i w ten sposób potrafi przechwycić wysłane przez dowolny program pocztowy login i hasło.

 • Nokia Mail for Exchange 3.0

  Nokia Mail for Exchange umożliwia zarządzanie naszym kontem Exchange z poziomu telefonu komórkowego.

 • E-Mail Sender 1.23

  E-Mail Sender to prosta aplikacja, która umożliwia wysyłanie z telefonu wiadomości e-mail za pośrednictwem serwera SMTP wymagającego uwierzytelnienia.

 • Syncroid 1.5.1.50

  Syncroid to prosta aplikacja, która umożliwi ci synchronizację twojego kalendarza Outlook z kalendarze znajdującym się w systemie Android.

 • RoadSync 1.0029

  RoadSync jest klientem poczty elektronicznej dla telefonów komórkowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ProfiMail for Symbian OS S60 3.22 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ