Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ProfiMail 3.12 (Symbian) - Mobile

Kategoria: Poczta elektroniczna
Producent:
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 01.05.2009
Rozmiar: 1,5 MB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition, Series 60 5th Edition
Liczba pobrań: 2179

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis ProfiMail 3.12 (Symbian) - Mobile

         ProfiMail to doskonały program do obsługi poczty elektronicznej zaprojektowany dla urządzeń mobilnych pracujących pod kontrolą systemu Symbian OS.

Aplikacja oferuje większość funkcji znanych z pecetowych wersji. Zawiera w sobie mnóstwo opcji i ustawień od wyglądu i koloru interfejsu po bardziej zaawansowane opcje związane z działaniem samego klienta. Program ProfiMail jest dostępny po Polsku. Producent udostępnia wersję Trial, zatem jeżeli po okresie próbnym będziesz chciał nadal korzystać z aplikacji ProfiMail za free trzeba będzie wykupić niezbędną licencję.

Aby skorzystać z aplikacji ProfiMail kliknij download i za darmo pobierz plik instalacyjny programu. W kategorii Poczta elektroniczna znajdziesz zarówno najnowsze jak i te starsze programy na Symbian OS. Zapraszamy

Podobne Poczta elektroniczna

 • E-Mail Sender 1.23

  E-Mail Sender to prosta aplikacja, która umożliwia wysyłanie z telefonu wiadomości e-mail za pośrednictwem serwera SMTP wymagającego uwierzytelnienia.

 • mVisualVoiceMail for Windows Mobile PocketPC

  mVisualVoiceMail to aplikacja produkcji MotionApps służąca do filtrowania wiadomości ze skrzynki odbiorczej i wyszukiwania wiadomości głosowych.

 • ProfiMail Symbian OS S60v3 3.22

  ProfiMail to program do obsługi poczty elektronicznej zaprojektowany dla urządzeń mobilnych. Aplikacja oferuje większość funkcji znanych z pecetowych wersji.

 • EmailAccounts

  Czy zdarzyło się się kiedykolwiek zapomnieć hasła do swojej skrzynki e-mailowej? Dziś wielu z nas posiada po kilka jak nie po kilkanaście kont e-mailowych - pojawia się coraz częściej problem z zapominanym hasłem. Aplikacja EmailAccounts stworzona na Windows Mobile nadchodzi z pomocą.

 • Gmail 2.0 (Smartphone)

  Aplikacja Gmail na telefon jest doskonałą wersją pod systemy mobilne obecnie chyba jednego z najlepszych i najpopularniejszych serwisów do obsługi poczty elektronicznej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ProfiMail 3.12 (Symbian) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ