Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia Mail for Exchange 3.0 - Mobile

Kategoria: Poczta elektroniczna
Producent: Nokia
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 21.11.2008
Rozmiar: 1.7 MB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition, Series 60 2nd edition, Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 4226

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Nokia Mail for Exchange 3.0 - Mobile

        Nokia Mail for Exchange umożliwia zarządzanie naszym kontem Exchange z poziomu telefonu komórkowego.

Program współpracuje z telefonami z systemem Symbian OS i pozwala na wymianę danych pomiędzy telefonem a komputerem. Nokia Mail for Exchange jest całkowicie za free i synchronizuję naszą pocztę, kalendarz, zadania, grupy dyskusyjne. Aplikacja Nokia Mail for Exchange jest dostępna po Polsku.

Aby skorzystać z aplikacji Nokia Mail for Exchange kliknij download i za darmo pobierz plik instalacyjny programu. W kategorii Poczta elektroniczna znajdziesz zarówno najnowsze jak i te starsze programy na Symbian OS. Zapraszamy

Podobne Poczta elektroniczna

 • Blackmoon AttachSave Lite 3.2

  Blackmoon AttachSave Lite jest nie wielkim programem, który może być traktowany jako dodatek do popularnego menadżera plików Blackmoon.

 • Gmail 2.0 (UIQ 3)

  Aplikacja Gmail na telefon jest doskonałą wersją pod systemy mobilne obecnie chyba jednego z najlepszych i najpopularniejszych serwisów do obsługi poczty elektronicznej.

 • BlueWhaleMail 00.85.57 (Symbian S60 2nd FP3)

  BlueWhaleMail to prosty w obsłudze klient poczty elektronicznej dla telefonów z systemem Symbian.

 • Always-On Mail WM 5 for Pocket PC

  Aplikacja Always-On Mail na telefon zaprojektowana pod systemy Windows Mobile organizuje zbiór systemowych aplikacji w jednym miejscu i sprawia, że korzystanie z nich staje się łatwiejsze.

 • ProfiMail for Windows Mobile 2.88

  Aplikacja ProfiMail napisana pod systemy Windows Mobile to wielozadaniowy klient poczty dla urządzeń przenośnych. Z uwagi na jego szeroką funkcjonalność ProfiMail na telefon doskonale zastępuje standardowe aplikacje systemowe do zarządzania wiadomościami email.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Nokia Mail for Exchange 3.0 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ