Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

IM+ All-in-One Mobile Messenger for S90 2.2 - Mobile

Kategoria: Poczta elektroniczna
Producent: Shape
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 281 KB
System operacyjny: Symbian Series 90
Liczba pobrań: 120

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis IM+ All-in-One Mobile Messenger for S90 2.2 - Mobile

IM+ All-In-One Mobile Messenger to wielofunkcyjny komunikator internetowy dla urządzeń mobilnych.

Program umożliwia komunikację z użytkownikami programów Windows Live Messenger, Yahoo!, AIM/iChat, ICQ, Google Talk oraz Jabber.

Uwaga!
Wersja testowa pozwala na 7 dni użytkowania programu.

Podobne Poczta elektroniczna

 • Google Sync

  Aplikacja Google Sync z pewnością okaże się przydatna osobom korzystającym z usług firmy Google takich jak Gmail czy Google Calendar. Dzięki automatycznej synchronizacji naszych danych, program znacznie ułatwi nam pracę i sprawi, że stanie się ona wygodniejsza.

 • E-mail Notifier (Android) 1.3.4

  E-mail Notifier (Android) umożliwia konfigurację kont Gmail tak aby użytkownik był automatycznie powiadamiany o nadejściu nowej wiadomości.

 • mVisualVoiceMail for Windows Mobile PocketPC

  mVisualVoiceMail to aplikacja produkcji MotionApps służąca do filtrowania wiadomości ze skrzynki odbiorczej i wyszukiwania wiadomości głosowych.

 • Always-On Mail WM 5 for Pocket PC

  Aplikacja Always-On Mail na telefon zaprojektowana pod systemy Windows Mobile organizuje zbiór systemowych aplikacji w jednym miejscu i sprawia, że korzystanie z nich staje się łatwiejsze.

 • Gmail 2.0 (Smartphone)

  Aplikacja Gmail na telefon jest doskonałą wersją pod systemy mobilne obecnie chyba jednego z najlepszych i najpopularniejszych serwisów do obsługi poczty elektronicznej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: IM+ All-in-One Mobile Messenger for S90 2.2 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ