Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Google Sync - Mobile

Kategoria: Poczta elektroniczna
Producent: Google
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 18.10.2010
System operacyjny: Symbian Series 60 2nd edition, Series 60 3rd edition, Series 80, Series 90, UIQ 3rd edition, Series 60 5th Edition
Liczba pobrań: 386

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Google Sync - Mobile

Aplikacja Google Sync z pewnością okaże się przydatna osobom korzystającym z usług firmy Google takich jak Gmail czy Google Calendar. Dzięki automatycznej synchronizacji naszych danych, program znacznie ułatwi nam pracę i sprawi, że stanie się ona wygodniejsza. Wystarczy zainstalować aplikację i odpowiednio ją ustawić, a nasze kontakty, wiadomości mailowe czy wpisy w kalendarzu będą się aktualizować na bieżąco. Google Sync działa w dwie strony, oznacza to, że możesz dodawać, usuwać lub dowolnie modyfikować wiadomości, kontakty czy wpisy w kalendarzu zarówno w telefonie jak i w komputerze. Aktualizacja danych odbywa się bezprzewodowo, a więc wystarczy, że aplikacja połączy się z serwerem i aktualizacja gotowa. Dzięki Google Sync twoje dane są zawsze bezpieczne, nawet jeżeli twoje urządzenie zaginie lub zostanie uszkodzone - wszystkie informacje pozostają na serwerze.

Producent udostępnił program na licencji bezpłatnej, co więcej Google zaprojektowało wersję pod różne systemy mobilne. Synchronizować dane możemy na Windows Mobile, na Symbianie oraz na IPhone'ach. Należy dodać, że usługa Google Sync posiada różne funkcje w zależności od używanego systemu, nie mniej jednak synchronizacja g-maila, kontaktów, kalendarza, obsługa trybu push oraz panel administracyjny są dostępne na w\w systemach. Ograniczenia występują tylko w przypadku posiadania telefonu BlackBerry. Więcej informacji można zasięgnąć na stronie producenta, tam również można pobrać aplikację oraz odpowiednio skonfigurować telefon.

Aby skorzystać z aplikacji Google Sync kliknij pobierz poniżej. W kategorii Poczta elektroniczna znajdziesz także inne przydatne aplikacje na platformy Symbian OS. Zapraszamy

Podobne Poczta elektroniczna

 • Gmail 2.0 (S90)

  Aplikacja Gmail na telefon jest doskonałą wersją pod systemy mobilne obecnie chyba jednego z najlepszych i najpopularniejszych serwisów do obsługi poczty elektronicznej.

 • ProfiMail for Windows Mobile 2.88

  Aplikacja ProfiMail napisana pod systemy Windows Mobile to wielozadaniowy klient poczty dla urządzeń przenośnych. Z uwagi na jego szeroką funkcjonalność ProfiMail na telefon doskonale zastępuje standardowe aplikacje systemowe do zarządzania wiadomościami email.

 • Always-On Mail WM 5 for Smartphones

  Always-On Mail Windows Mobile 5 for Smartphones to aplikacja, która pozwala na sprawne zarządzanie pocztą, kalendarzem i kontaktami bezpośrednio z poziomu telefonu lub urządzenia mobilnego.

 • ProMobiMail 1.4 (S60 2nd)

  ProMobiMail jest klientem poczty elektronicznej dla telefonów komórkowych.

 • Always-On Mail WM 2003 for Pocket PC

  Aplikacja Always-On Mail na telefon zaprojektowana pod systemy Windows Mobile organizuje zbiór systemowych aplikacji w jednym miejscu i sprawia, że korzystanie z nich staje się łatwiejsze.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Google Sync - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ