Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Gmail 2.0 (S90) - Mobile

Kategoria: Poczta elektroniczna
Producent: Google
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 21.11.2008
Rozmiar: 1 kB
System operacyjny: Symbian Series 90
Liczba pobrań: 630

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Gmail 2.0 (S90) - Mobile

           Aplikacja Gmail na telefon jest doskonałą wersją pod systemy mobilne obecnie chyba jednego z najlepszych i najpopularniejszych serwisów do obsługi poczty elektronicznej.

Program Gmail dla mobile przede wszystkim służy do odbierania oraz wysyłania poczty, do wiadomości można dodawać załączniki a jeżeli chcemy odnaleźć jakąś wiadomość wystarczy użyć wbudowanej wyszukiwarki. Gmail na urządzenia mobilne wyposażono we wszystkie niezbędne do obsługi poczty funkcję a więc aplikacja działa nie zwykle szybko i praktycznie.
Gmail w wersji portable pozwala również na ustawienie kilku kont a korzystanie z każdego z nich jest nie zwykle proste i łatwe. Wcale nie jest powiedziane, że aby przygotować wiadomość w tym swoistym narzędziu Google email trzeba być w zasięgu sieci, można to robić śmiało w trybie off-line a kiedy zasięg będzie znów osiągalny przygotowany tekst zostanie niezwłocznie wysłany do nadawcy.

Gmail na Symbian OS jest nie zwykle praktyczną i szybką aplikacją na którą jak w przypadku internetowej skrzynki Gmaila możemy liczyć wszędzie i o każdej porze. Narzędzie jest czasem utożsamiane z mini komunikatorem na telefon  ponieważ w jego oryginalnej wersji mamy możliwość korzystania również  z wewnętrznego czatu. Opisywany program Gmail to pełna wersja do pobrania w formie pliku JAVA, który działa na wszystkich telefonach obsługujących ten język. Google udostępnia swój produkt Gmail dla mobile za free. Aplikacja Gmail  jest dostępna po Polsku jak i w wielu innych wersjach językowych.

Aby skorzystać z aplikacji Gmail kliknij download i za darmo pobierz plik instalacyjny programu. W kategorii Poczta elektroniczna znajdziesz zarówno najnowsze jak i najpopularniejsze programy na Symbian OS. Zapraszamy

:::::: Poradnik instalacji ::::::

Instalujemy oprogramowanie Nokia PC Suite (do pobrania ze strony Nokia). Podłączamy telefon kablem USB i wybieramy jeden z trybów komunikacji.

•    Tryb PC Suite (konieczne oprogramowanie)

Należy upewnić się, że połączenie pomiędzy urządzeniem a komputerem jest aktywne i dwukrotnie klikając - uruchomić plik instalacyjny w formacie *.sis, *.sisx lub *.jar. Na urządzeniu wyświetli się komunikat z potwierdzeniem, następnie wybieramy miejsce instalacji tj. karta pamięci lub pamięć telefonu(obojętne). To wszystko, aplikacja została zainstalowana. Metoda ta jest łatwiejsza i szybsza. 

•    Tryb Transfer danych

Po podłączeniu instalowane są sterowniki urządzenia. Komputer w tym trybie rozpoznaje telefon jako dodatkowy dysk(karta pamięci). Aby zainstalować aplikację na urządzeniu należy skopiować plik instalacyjny na kartę pamięci a następnie uruchomić ten plik z poziomu telefonu. Dalej instalację przeprowadzamy jak w trybie PC Suite.

Podobne Poczta elektroniczna

 • Always-On Mail Symbian OS S60 3rd Edition

  Always-On Mail to aplikacja, która pozwala na sprawne zarządzanie pocztą, kalendarzem i kontaktami bezpośrednio z poziomu telefonu lub urządzenia mobilnego.

 • Gmail 2.0 (S80)

  Aplikacja Gmail na telefon jest doskonałą wersją pod systemy mobilne obecnie chyba jednego z najlepszych i najpopularniejszych serwisów do obsługi poczty elektronicznej.

 • mVisualVoiceMail for Windows Mobile PocketPC

  mVisualVoiceMail to aplikacja produkcji MotionApps służąca do filtrowania wiadomości ze skrzynki odbiorczej i wyszukiwania wiadomości głosowych.

 • ProfiMail for Symbian OS S60 3.22

  ProfiMail to program do obsługi poczty elektronicznej zaprojektowany dla urządzeń mobilnych. Aplikacja oferuje większość funkcji znanych z pecetowych wersji.

 • ProMobiMail 1.4 (S60 3rd)

  ProMobiMail jest klientem poczty elektronicznej dla telefonów komórkowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Gmail 2.0 (S90) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ