Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

E-Mail Sender 1.23 - Mobile

Kategoria: Poczta elektroniczna
Producent: Viking Informatics Ltd.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 21 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition, Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 237

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis E-Mail Sender 1.23 - Mobile

         E-Mail Sender to prosta aplikacja, która umożliwia wysyłanie z telefonu wiadomości e-mail za pośrednictwem serwera SMTP wymagającego uwierzytelnienia.

Program integruje się z wbudowaną aplikacją do wysyłki wiadomości. Należy pamiętać, że aplikacji współpracuje z telefonami działającymi na systemach Symbian OS S60v1 oraz S60v2. E-Mail Sender nie jest za free, wersja trial pozwala wysłać do 30 wiadomości email. Menu aplikacji E-Mail Sender po Polsku nie jest dostępne.

Aby skorzystać z aplikacji E-Mail Sender kliknij download i za darmo pobierz plik instalacyjny programu. W kategorii Poczta elektroniczna znajdziesz zarówno najnowsze jak i te starsze programy na Symbian OS. Zapraszamy

Podobne Poczta elektroniczna

 • ProfiMail 3.12 (Windows Mobile)

  Profimail 3.12 to dobrze dopracowany i bardzo rozbudowany klient poczty elektronicznej dla systemu Windows Mobile.

 • ProMobiMail 1.4 (S60 1st)

  ProMobiMail jest klientem poczty elektronicznej dla telefonów komórkowych.

 • MailDroid 1.97

  MailDroid jest aplikacją specjalnie zaprojektowaną dla byłych Użytkowników telefonów Blackberry, którzy przerzucili się na platformy Android.

 • E-mail Notifier (Android) 1.3.4

  E-mail Notifier (Android) umożliwia konfigurację kont Gmail tak aby użytkownik był automatycznie powiadamiany o nadejściu nowej wiadomości.

 • Gmail 2.0 (S60 1st)

  Aplikacja Gmail na telefon jest doskonałą wersją pod systemy mobilne obecnie chyba jednego z najlepszych i najpopularniejszych serwisów do obsługi poczty elektronicznej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: E-Mail Sender 1.23 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ