Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

E-Mail Password Recovery 1.02 - Mobile

Kategoria: Poczta elektroniczna
Producent: Viking Informatics Ltd.
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 14 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition, Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 1197

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis E-Mail Password Recovery 1.02 - Mobile

           E-Mail Password Recovery pozwala na odzyskanie zapomnianego hasła do konta email. Program udaje serwer poczty i w ten sposób potrafi przechwycić wysłane przez dowolny program pocztowy login i hasło.

Aplikacja E-Mail Password Recovery nie jest za free i działa pod systemami Symbian OS jako wersją demonstracyjną, która umożliwia podgląd tylko dwóch pierwszych znaków loginu i hasła. Bardzo pomocne narzędzie dla zapominalskich. Niestety E-Mail Password Recovery w wersji po Polsku nie jest dostępne.

Aby skorzystać z aplikacji E-Mail Password Recovery kliknij download i za darmo pobierz plik instalacyjny programu. W kategorii Poczta elektroniczna znajdziesz zarówno najnowsze jak i te starsze programy na Symbian OS. Zapraszamy


Podobne Poczta elektroniczna

 • Gmail 2.0 (S80)

  Aplikacja Gmail na telefon jest doskonałą wersją pod systemy mobilne obecnie chyba jednego z najlepszych i najpopularniejszych serwisów do obsługi poczty elektronicznej.

 • ProfiMail Symbian OS UIQ3 3.22

  ProfiMail to program do obsługi poczty elektronicznej zaprojektowany dla urządzeń mobilnych. Aplikacja oferuje większość funkcji znanych z pecetowych wersji.

 • Nokia Mail for Exchange 3.0

  Nokia Mail for Exchange umożliwia zarządzanie naszym kontem Exchange z poziomu telefonu komórkowego.

 • BlueWhaleMail 00.85.57 (Symbian S60 2nd FP3)

  BlueWhaleMail to prosty w obsłudze klient poczty elektronicznej dla telefonów z systemem Symbian.

 • Gmail 2.0 (S60 3rd)

  Aplikacja Gmail na telefon jest doskonałą wersją pod systemy mobilne obecnie chyba jednego z najlepszych i najpopularniejszych serwisów do obsługi poczty elektronicznej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: E-Mail Password Recovery 1.02 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ