Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

BlueWhaleMail 00.85.57 (Symbian S60 3rd) - Mobile

Kategoria: Poczta elektroniczna
Producent: Blue Whale Systems
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 1.08 MB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 2236

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis BlueWhaleMail 00.85.57 (Symbian S60 3rd) - Mobile

            BlueWhaleMail to prosty w obsłudze klient poczty elektronicznej dla telefonów z systemem Symbian.

Program pozwala obierać wiadomości email za pośrednictwem smartphona. Aplikacja okresowo sprawdza skrzynkę pocztową informując użytkownika o nadejściu nowych wiadomości. Aplikacje BlueWhaleMail możemy używać za free bez żadnych ograniczeń czasowych czy funkcjonalnych. Menu programu BlueWhaleMail jest po Polsku.

Aby skorzystać z aplikacji BlueWhaleMail kliknij download i za darmo pobierz plik instalacyjny programu. W kategorii Poczta elektroniczna znajdziesz zarówno najnowsze jak i te starsze programy na Symbian OS. Zapraszamy

Podobne Poczta elektroniczna

 • Always-On Mail Symbian OS S80

  Always-On Mail to aplikacja, która pozwala na sprawne zarządzanie pocztą, kalendarzem i kontaktami bezpośrednio z poziomu telefonu lub urządzenia mobilnego.

 • ProfiMail 3.12 (Windows Mobile)

  Profimail 3.12 to dobrze dopracowany i bardzo rozbudowany klient poczty elektronicznej dla systemu Windows Mobile.

 • Always-On Mail Symbian OS UIQ 3rd Edition

  Always-On Mail to aplikacja, która pozwala na sprawne zarządzanie pocztą, kalendarzem i kontaktami bezpośrednio z poziomu telefonu lub urządzenia mobilnego.

 • Always-On Mail WM 2003 for Pocket PC

  Aplikacja Always-On Mail na telefon zaprojektowana pod systemy Windows Mobile organizuje zbiór systemowych aplikacji w jednym miejscu i sprawia, że korzystanie z nich staje się łatwiejsze.

 • Gmail 2.0 (S60 1st)

  Aplikacja Gmail na telefon jest doskonałą wersją pod systemy mobilne obecnie chyba jednego z najlepszych i najpopularniejszych serwisów do obsługi poczty elektronicznej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: BlueWhaleMail 00.85.57 (Symbian S60 3rd) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ