Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

BlueWhaleMail 00.85.57 (Symbian S60 2nd FP3) - Mobile

Kategoria: Poczta elektroniczna
Producent: Blue Whale Systems
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 955 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 343

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis BlueWhaleMail 00.85.57 (Symbian S60 2nd FP3) - Mobile

            BlueWhaleMail to prosty w obsłudze klient poczty elektronicznej dla telefonów z systemem Symbian.

Program pozwala obierać wiadomości email za pośrednictwem smartphona. Aplikacja okresowo sprawdza skrzynkę pocztową informując użytkownika o nadejściu nowych wiadomości. Aplikacje BlueWhaleMail możemy używać za free bez żadnych ograniczeń czasowych czy funkcjonalnych. Menu programu BlueWhaleMail jest po Polsku.

Aby skorzystać z aplikacji BlueWhaleMail kliknij download i za darmo pobierz plik instalacyjny programu. W kategorii Poczta elektroniczna znajdziesz zarówno najnowsze jak i te starsze programy na Symbian OS. Zapraszamy

Podobne Poczta elektroniczna

 • mVisualVoiceMail for Windows Mobile Smartphone

  mVisualVoiceMail to aplikacja produkcji MotionApps służąca do filtrowania wiadomości ze skrzynki odbiorczej i wyszukiwania wiadomości głosowych.

 • Always-On Mail Symbian OS UIQ 3rd Edition

  Always-On Mail to aplikacja, która pozwala na sprawne zarządzanie pocztą, kalendarzem i kontaktami bezpośrednio z poziomu telefonu lub urządzenia mobilnego.

 • Google Sync

  Aplikacja Google Sync z pewnością okaże się przydatna osobom korzystającym z usług firmy Google takich jak Gmail czy Google Calendar. Dzięki automatycznej synchronizacji naszych danych, program znacznie ułatwi nam pracę i sprawi, że stanie się ona wygodniejsza.

 • MailDroid 1.97

  MailDroid jest aplikacją specjalnie zaprojektowaną dla byłych Użytkowników telefonów Blackberry, którzy przerzucili się na platformy Android.

 • Blackmoon AttachSave Lite 3.2

  Blackmoon AttachSave Lite jest nie wielkim programem, który może być traktowany jako dodatek do popularnego menadżera plików Blackmoon.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: BlueWhaleMail 00.85.57 (Symbian S60 2nd FP3) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ