Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

BlueWhaleMail 00.85.57 (Symbian S60 2nd FP2) - Mobile

Kategoria: Poczta elektroniczna
Producent: Blue Whale Systems
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 950 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 405

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis BlueWhaleMail 00.85.57 (Symbian S60 2nd FP2) - Mobile

            BlueWhaleMail to prosty w obsłudze klient poczty elektronicznej dla telefonów z systemem Symbian.

Program pozwala obierać wiadomości email za pośrednictwem smartphona. Aplikacja okresowo sprawdza skrzynkę pocztową informując użytkownika o nadejściu nowych wiadomości. Aplikacje BlueWhaleMail możemy używać za free bez żadnych ograniczeń czasowych czy funkcjonalnych. Menu programu BlueWhaleMail jest po Polsku.

Aby skorzystać z aplikacji BlueWhaleMail kliknij download i za darmo pobierz plik instalacyjny programu. W kategorii Poczta elektroniczna znajdziesz zarówno najnowsze jak i te starsze programy na Symbian OS. Zapraszamy

Podobne Poczta elektroniczna

 • E-Mail Sender 1.23

  E-Mail Sender to prosta aplikacja, która umożliwia wysyłanie z telefonu wiadomości e-mail za pośrednictwem serwera SMTP wymagającego uwierzytelnienia.

 • Always-On Mail WM 2003 for Smartphones

  Aplikacja Always-On Mail na telefon zaprojektowana pod systemy Windows Mobile organizuje zbiór systemowych aplikacji w jednym miejscu i sprawia, że korzystanie z nich staje się łatwiejsze.

 • Gmail 2.3.5

  Aplikacja Gmail na platformę Android jest doskonałą wersją pod systemy mobilne obecnie chyba jednego z najlepszych i najpopularniejszych serwisów do obsługi poczty elektronicznej.

 • Syncroid 1.5.1.50

  Syncroid to prosta aplikacja, która umożliwi ci synchronizację twojego kalendarza Outlook z kalendarze znajdującym się w systemie Android.

 • ProfiMail Symbian OS UIQ 3.22

  ProfiMail to program do obsługi poczty elektronicznej zaprojektowany dla urządzeń mobilnych. Aplikacja oferuje większość funkcji znanych z pecetowych wersji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: BlueWhaleMail 00.85.57 (Symbian S60 2nd FP2) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ