Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Always-On Mail Symbian OS S60 2nd Edition - Mobile

Kategoria: Poczta elektroniczna
Producent: SEVEN
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 30.06.2008
Rozmiar: 656 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 230

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Always-On Mail Symbian OS S60 2nd Edition - Mobile

Always-On Mail to aplikacja, która pozwala na sprawne zarządzanie pocztą, kalendarzem i kontaktami bezpośrednio z poziomu telefonu lub urządzenia mobilnego. Program obsługuje Outlook/Exchange lub Notes/Domino. Aplikacja współpracuje także z protokołami obsługi poczty POP3 oraz IMAP4. Wersja Trial pozwala na 30 dni darmowego użytkowania programu, po tym okresie jeżeli nadal chcesz korzystać z Always-On Mail za free należy wykupić licencję. Menu programu Always-On Mail nie jest po Polsku. Aby skorzystać z aplikacji Always-On Mail kliknij download i za darmo pobierz plik instalacyjny programu. W kategorii Poczta elektroniczna znajdziesz zarówno najnowsze jak i te starsze programy na Symbian OS.

Poradnik instalacji

Instalujemy oprogramowanie Nokia PC Suite (do pobrania ze strony Nokia). Podłączamy telefon kablem USB i wybieramy jeden z trybów komunikacji. • Tryb PC Suite (konieczne oprogramowanie) Należy upewnić się, że połączenie pomiędzy urządzeniem a komputerem jest aktywne i dwukrotnie klikając - uruchomić plik instalacyjny w formacie *.sis, *.sisx lub *.jar. Na urządzeniu wyświetli się komunikat z potwierdzeniem, następnie wybieramy miejsce instalacji tj. karta pamięci lub pamięć telefonu(obojętne). To wszystko, aplikacja została zainstalowana. Metoda ta jest łatwiejsza i szybsza. • Tryb Transfer danych Po podłączeniu instalowane są sterowniki urządzenia. Komputer w tym trybie rozpoznaje telefon jako dodatkowy dysk(karta pamięci). Aby zainstalować aplikację na urządzeniu należy skopiować plik instalacyjny na kartę pamięci a następnie uruchomić ten plik z poziomu telefonu. Dalej instalację przeprowadzamy jak w trybie PC Suite.

Podobne Poczta elektroniczna

 • IM+ All-in-One Mobile Messenger for S90 2.2

  IM+ All-In-One Mobile Messenger to wielofunkcyjny komunikator internetowy dla urządzeń mobilnych.

 • E-mail Notifier (Android) 1.3.4

  E-mail Notifier (Android) umożliwia konfigurację kont Gmail tak aby użytkownik był automatycznie powiadamiany o nadejściu nowej wiadomości.

 • ProMobiMail 1.4 (S60 1st)

  ProMobiMail jest klientem poczty elektronicznej dla telefonów komórkowych.

 • E-Mail Password Recovery 1.02

  E-Mail Password Recovery pozwala na odzyskanie zapomnianego hasła do konta email. Program udaje serwer poczty i w ten sposób potrafi przechwycić wysłane przez dowolny program pocztowy login i hasło.

 • ProfiMail Symbian OS UIQ 3.22

  ProfiMail to program do obsługi poczty elektronicznej zaprojektowany dla urządzeń mobilnych. Aplikacja oferuje większość funkcji znanych z pecetowych wersji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Always-On Mail Symbian OS S60 2nd Edition - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ