Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SymSMB 4.0.61 - Mobile

Kategoria: Zdalne sterowanie
Producent: Telexy Networks
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 28.11.2008
Rozmiar: 333 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 1394

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis SymSMB 4.0.61 - Mobile

              SymSMB to program, który umożliwia zdalny dostęp do telefonu komórkowego z systemem Symbian. Program daje pełny dostęp do zasobów naszego telefonu i działa na podobnej zasadzie jak proste udostępnianie plików i całych folderów w systemach Windows. Wystarczy wskazać na telefonie wybrane foldery i już mamy do nich dostęp, co więcej program nie wymaga żadnych dodatkowych sterowników. Aplikacja przez swojego Producenta została udostępniona w wersji Trial, zatem SymSMB nie jest za free. Opisywana wersja SymSMB jest po Polsku. Aby pobrać SymSMB użyj opcji download i za darmo ściągnij plik instalacyjny. Skorzystaj także z innych ciekawych programów w kategorii pozostałe. Zapraszamy

Podobne Zdalne sterowanie

 • Spb Kiosk 4.1.1

  Aplikacja Spb Kiosk jest narzędziem, które skutecznie ogranicza dostęp do różnych funkcji oraz aplikacji na systemach windows mobile.

 • Psiloc irRemote 1.50 (Symbian OS S80)

  Aplikacja irRemote Control to popularny program na Symbian OS zamieniający telefon w uniwersalnego pilota do sterowania urządzeniami RTV, który istnieje już od dosyć dawna.

 • BSRemote 1.2.4

  BSRemote to aplikacja za pomocą której użytkownicy Androida mogą zdalnie sterować popularnym odtwarzaczem multimedialnym BestPlayer na komputery PC niczym pilotem do TV.

 • Psiloc Total irRemote 2.10 (Symbian OS S60 2nd Edition)

  Aplikacja Total irRemote Control to popularny program na Symbian OS zamieniający telefon w uniwersalnego pilota do sterowania urządzeniami RTV.

 • Remote S60 Professional 2.68

  Remote to proste w obsłudze narzędzie umożliwiające zdalne sterowanie telefonem komórkowym z systemem Symbian OS za pośrednictwem komputera. Aplikacja zapewnia zdalny dostęp do wszystkich funkcji aparatu i zainstalowanych w nim programów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SymSMB 4.0.61 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ