Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Switch Off 1.0 (S60 3rd) - Mobile

Kategoria: Zdalne sterowanie
Producent: Switch Off
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 28.11.2008
Rozmiar: 23 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 1145

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Switch Off 1.0 (S60 3rd) - Mobile

           Switch Off to mała i praktyczna aplikacja służąca do automatycznego wyłączania telefonu. Program działa na telefonach z systemem Symbian OS trzeciej generacji i pozwala ustawić godzinę, o której telefon automatycznie się wyłączy. Wystarczy w odpowiednią rubrykę wprowadzić żądaną godzinę a następnie zaznaczyć, czy program ma być aktywny czy też nie.
Aplikacja może się okazać przydatna do wyłączania telefonu na noc lub o określonej godzinie np. przed ważnym spotkaniem. Producent udostępnił Switch Off całkowicie za free. Menu Switch Off niestety nie jest po Polsku. Aby skorzystać z aplikacji Switch Off użyj opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. Zapraszamy także do zapoznania się z innymi programami w kategorii pozostałe.

Podobne Zdalne sterowanie

 • Psiloc Wireless Presenter Windows Mobile 1.00

  Wireless Presenter umożliwia zdalne sterowanie prezentacjami w Power Poincie oraz jednoczesne wyświetlanie komentarzy do prezentacji na ekranie telefonu. Wszystko za pomocą połączenia Bluetooth w smartphonie.

 • PhoneTunes 4.20 (Symbian S60)

  PhoneTunes to ciekawy program, stworzony na systemy Symbian OS służący do sterowania odtwarzaczem iTunes przy użyciu wyłączenie telefonu komórkowego. Połączenie umożliwiające zdalne sterowanie realizowane jest przy pomocy Bluetooth, WiFi lub technologii GPRS.

 • Remote UIQ2 1.42

  Remote to proste w obsłudze narzędzie umożliwiające zdalne sterowanie telefonem komórkowym z systemem Symbian OS za pośrednictwem komputera. Aplikacja zapewnia zdalny dostęp do wszystkich funkcji aparatu i zainstalowanych w nim programów.

 • Mocha VNC Lite 1.0 (iPhone)

  Mocha VNC Lite udostępnia funkcję zdalnego pulpitu z urządzenia iPhone.

 • VITO Voice2Go 1.51

  Czy wyobrażasz sobie korzystanie z telefonu za pomocą głosu? Jest to jak najbardziej realne dzięki aplikacji VITO Voice2Go pod systemy windwos mobile. Program umożliwia sterowanie urządzeniem pocket PC za pomocą komend głosowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Switch Off 1.0 (S60 3rd) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ