Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Remote UIQ2 1.42 - Mobile

Kategoria: Zdalne sterowanie
Producent: mobileways.de
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 498 KB
System operacyjny: Symbian UIQ 2nd edition
Liczba pobrań: 213

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Remote UIQ2 1.42 - Mobile

             Remote to proste w obsłudze narzędzie umożliwiające zdalne sterowanie telefonem komórkowym z systemem Symbian OS za pośrednictwem komputera. Aplikacja zapewnia zdalny dostęp do wszystkich funkcji aparatu i zainstalowanych w nim programów.

Producent udostępnił wersję trial, która pozwala na 14 dni darmowego użytkowania programu, dlatego też aby korzystać z aplikacji Remote za free w pełnej wersji należy wykupić nie zbędną licencję. Menu programu Remote nie jest po Polsku. Aby wypróbować narzędzie Remote skorzystaj z opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny na twój komputer. W kategorii pozostałe znajdziesz również wiele innych ciekawych programów dla Symbian OS.

Podobne Zdalne sterowanie

 • Psiloc Wireless Presenter Symbian s60 1.60

  Wireless Presenter umożliwia zdalne sterowanie prezentacjami w Power Poincie oraz jednoczesne wyświetlanie komentarzy do prezentacji na ekranie telefonu. Wszystko za pomocą połączenia Bluetooth w smartphonie.

 • Psiloc Mobile Mouse UIQ 1.20

  Dzięki tej aplikacji telefon zostanie rozpoznany automatycznie przez komputer jako myszka. Nie potrzeba żadnych dodatkowych programów na pececie.

 • Remote S60 Professional 2.68

  Remote to proste w obsłudze narzędzie umożliwiające zdalne sterowanie telefonem komórkowym z systemem Symbian OS za pośrednictwem komputera. Aplikacja zapewnia zdalny dostęp do wszystkich funkcji aparatu i zainstalowanych w nim programów.

 • Psiloc Total irRemote 2.10 (Symbian OS S60 2nd Edition)

  Aplikacja Total irRemote Control to popularny program na Symbian OS zamieniający telefon w uniwersalnego pilota do sterowania urządzeniami RTV.

 • YouTube Remote (Android) 2.0.7

  YouTube Remote to napisana na platformę Android aplikacja za pomocą, której możemy użyć naszego telefonu jako pilota do telewizora na którym są wyświetlane filmy z tego serwisu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Remote UIQ2 1.42 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ