Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Remote UIQ 3 Professional 2.80 - Mobile

Kategoria: Zdalne sterowanie
Producent: mobileways.de
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 2.2 MB
System operacyjny: Symbian UIQ 3rd edition
Liczba pobrań: 692

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Remote UIQ 3 Professional 2.80 - Mobile

             Remote to proste w obsłudze narzędzie umożliwiające zdalne sterowanie telefonem komórkowym z systemem Symbian OS za pośrednictwem komputera. Aplikacja zapewnia zdalny dostęp do wszystkich funkcji aparatu i zainstalowanych w nim programów.

Producent udostępnił wersję trial, która pozwala na 14 dni darmowego użytkowania programu, dlatego też aby korzystać z aplikacji Remote za free w pełnej wersji należy wykupić nie zbędną licencję. Menu programu Remote nie jest po Polsku. Aby wypróbować narzędzie Remote skorzystaj z opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny na twój komputer. W kategorii pozostałe znajdziesz również wiele innych ciekawych programów dla Symbian OS.

Podobne Zdalne sterowanie

 • TV Remote Controller 5.7

  Ta aplikacja zamieni Twój telefon komórkowy w wielofunkcyjny pilot na podczerwień.

 • Psiloc Total irRemote 2.10 (Symbian OS S60 2nd Edition)

  Aplikacja Total irRemote Control to popularny program na Symbian OS zamieniający telefon w uniwersalnego pilota do sterowania urządzeniami RTV.

 • Mocha VNC 1.0 (Pocket PC)

  Mocha VNC na systemy Windows Mobile to znakomita aplikacja, która udostępnia zasoby innego komputera poprzez zdalny pulpit. Za pomocą Mocha VNC na urządzeniach mobilnych użytkownik ma możliwość kontrolowania innego komputera, na który został zainstalowany serwer VNC.

 • Switch Off 1.0 (S60 3rd)

  Switch Off to mała i praktyczna aplikacja służąca do automatycznego wyłączania telefonu. Program działa na telefonach z systemem Symbian OS trzeciej generacji i pozwala ustawić godzinę, o której telefon automatycznie się wyłączy.

 • Psiloc Mobile Mouse S60 1.3

  Dzięki tej aplikacji telefon zostanie rozpoznany automatycznie przez komputer jako myszka. Nie potrzeba żadnych dodatkowych programów na pececie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Remote UIQ 3 Professional 2.80 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ