Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Remote S80 1.26 - Mobile

Kategoria: Zdalne sterowanie
Producent: mobileways.de
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 860 KB
System operacyjny: Symbian Series 80
Liczba pobrań: 301

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Remote S80 1.26 - Mobile

             Remote to proste w obsłudze narzędzie umożliwiające zdalne sterowanie telefonem komórkowym z systemem Symbian OS za pośrednictwem komputera. Aplikacja zapewnia zdalny dostęp do wszystkich funkcji aparatu i zainstalowanych w nim programów.

Producent udostępnił wersję trial, która pozwala na 14 dni darmowego użytkowania programu, dlatego też aby korzystać z aplikacji Remote za free w pełnej wersji należy wykupić nie zbędną licencję. Menu programu Remote nie jest po Polsku. Aby wypróbować narzędzie Remote skorzystaj z opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny na twój komputer. W kategorii pozostałe znajdziesz również wiele innych ciekawych programów dla Symbian OS.

Podobne Zdalne sterowanie

 • Psiloc Mobile Mouse S80 1.20

  Dzięki tej aplikacji telefon zostanie rozpoznany automatycznie przez komputer jako myszka. Nie potrzeba żadnych dodatkowych programów na pececie.

 • SymSMB 4.0.61

  SymSMB to program, który umożliwia zdalny dostęp do telefonu komórkowego z systemem Symbian. Program daje pełny dostęp do zasobów naszego telefonu i działa na podobnej zasadzie jak proste udostępnianie plików i całych folderów w systemach Windows.

 • Psiloc irRemote 1.50 (Symbian OS UIQ)

  Aplikacja irRemote Control to popularny program na Symbian OS zamieniający telefon w uniwersalnego pilota do sterowania urządzeniami RTV.

 • Phone Alone for S60 3rd phones 1.0

  Phone Alone to doskonały program umożliwiający zdalny dostęp do telefonu. Gdy tylko zapomnimy naszego telefonu wystarczy zadzwonić na jego numer z dowolnego innego aparatu i za pomocą zdefiniowanych klawiszy mamy dostęp do takich funkcji jak, blokada telefonu, prze kierowanie połączeń, sprawdzenie poczty głosowej czy nawet wysłania poprzez sms dowolnego kontaktu z książki adresowej.

 • Mocha VNC 1.0 (Pocket PC)

  Mocha VNC na systemy Windows Mobile to znakomita aplikacja, która udostępnia zasoby innego komputera poprzez zdalny pulpit. Za pomocą Mocha VNC na urządzeniach mobilnych użytkownik ma możliwość kontrolowania innego komputera, na który został zainstalowany serwer VNC.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Remote S80 1.26 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ