Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Remote S60 Professional 2.68 - Mobile

Kategoria: Zdalne sterowanie
Producent: mobileways.de
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 2.2 MB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition, Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 427

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Remote S60 Professional 2.68 - Mobile

             Remote to proste w obsłudze narzędzie umożliwiające zdalne sterowanie telefonem komórkowym z systemem Symbian OS za pośrednictwem komputera. Aplikacja zapewnia zdalny dostęp do wszystkich funkcji aparatu i zainstalowanych w nim programów.

Producent udostępnił wersję trial, która pozwala na 14 dni darmowego użytkowania programu, dlatego też aby korzystać z aplikacji Remote za free w pełnej wersji należy wykupić nie zbędną licencję. Menu programu Remote nie jest po Polsku. Aby wypróbować narzędzie Remote skorzystaj z opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny na twój komputer. W kategorii pozostałe znajdziesz również wiele innych ciekawych programów dla Symbian OS.

Podobne Zdalne sterowanie

 • Psiloc irRemote 1.50 (Symbian OS UIQ)

  Aplikacja irRemote Control to popularny program na Symbian OS zamieniający telefon w uniwersalnego pilota do sterowania urządzeniami RTV.

 • Mobiola Remote Phone Control Symbian S60 2nd Edition

  Program umożliwia kontrolowanie telefonu za pomocą komputera PC, ponadto pozwala na wykonywanie zrzutów ekranu i kręcenia filmów z tego co dzieje się na ekranie komórki.

 • Psiloc Wireless Presenter Symbian UIQ 3rd 1.02

  Wireless Presenter umożliwia zdalne sterowanie prezentacjami w Power Poincie oraz jednoczesne wyświetlanie komentarzy do prezentacji na ekranie telefonu. Wszystko za pomocą połączenia Bluetooth w smartphonie.

 • Psiloc Wireless Presenter Symbian s60 1.60

  Wireless Presenter umożliwia zdalne sterowanie prezentacjami w Power Poincie oraz jednoczesne wyświetlanie komentarzy do prezentacji na ekranie telefonu. Wszystko za pomocą połączenia Bluetooth w smartphonie.

 • PhoneTunes 4.20 (Symbian S60)

  PhoneTunes to ciekawy program, stworzony na systemy Symbian OS służący do sterowania odtwarzaczem iTunes przy użyciu wyłączenie telefonu komórkowego. Połączenie umożliwiające zdalne sterowanie realizowane jest przy pomocy Bluetooth, WiFi lub technologii GPRS.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Remote S60 Professional 2.68 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ