Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Psiloc Wireless Presenter Symbian UIQ 3rd 1.02 - Mobile

Kategoria: Zdalne sterowanie
Producent: Psiloc
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 398 KB
System operacyjny: Symbian UIQ 3rd edition
Liczba pobrań: 425

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Psiloc Wireless Presenter Symbian UIQ 3rd 1.02 - Mobile

                 Wireless Presenter umożliwia zdalne sterowanie prezentacjami w Power Poincie oraz jednoczesne wyświetlanie komentarzy do prezentacji na ekranie telefonu. Wszystko to za pomocą połączenia Bluetooth w telefonie z systemem Symbian OS. Aplikacja odlicza także czas prezentacji, umożliwiając śledzenie jej długości i ograniczenie się do najważniejszych treści. Pokazuje również czas wyświetlenia każdego slajdu.

 Bardziej zaawansowani użytkownicy mogą dostosować głębię koloru, szybkość działania myszy czy ustawienia klawiszy do swoich indywidualnych upodobań. Należy pamiętać, że zamieszczona tutaj wersja Psiloc Wireless Presenter  nie jest za free. Także samo menu programu Psiloc Wireless Presenter nie jest po Polsku, jednak jego prosta obsługa w języku Angielskim nie powinna przysporzyć nikomu problemów. Aby pobrać Psiloc Wireless Presenter użyj opcji download i za darmo ściągnij program. Zapraszamy także do obejrzenia innych propozycji w kategorii pozostałe aplikacje.


Podobne Zdalne sterowanie

 • Phone Alone for S60 3rd phones 1.0

  Phone Alone to doskonały program umożliwiający zdalny dostęp do telefonu. Gdy tylko zapomnimy naszego telefonu wystarczy zadzwonić na jego numer z dowolnego innego aparatu i za pomocą zdefiniowanych klawiszy mamy dostęp do takich funkcji jak, blokada telefonu, prze kierowanie połączeń, sprawdzenie poczty głosowej czy nawet wysłania poprzez sms dowolnego kontaktu z książki adresowej.

 • Psiloc Mobile Mouse UIQ 1.20

  Dzięki tej aplikacji telefon zostanie rozpoznany automatycznie przez komputer jako myszka. Nie potrzeba żadnych dodatkowych programów na pececie.

 • VITO Voice2Go 1.51

  Czy wyobrażasz sobie korzystanie z telefonu za pomocą głosu? Jest to jak najbardziej realne dzięki aplikacji VITO Voice2Go pod systemy windwos mobile. Program umożliwia sterowanie urządzeniem pocket PC za pomocą komend głosowych.

 • Remote UIQ 3 Professional 2.80

  Remote to proste w obsłudze narzędzie umożliwiające zdalne sterowanie telefonem komórkowym z systemem Symbian OS za pośrednictwem komputera. Aplikacja zapewnia zdalny dostęp do wszystkich funkcji aparatu i zainstalowanych w nim programów.

 • Psiloc irRemote 1.50 (Symbian OS UIQ)

  Aplikacja irRemote Control to popularny program na Symbian OS zamieniający telefon w uniwersalnego pilota do sterowania urządzeniami RTV.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Psiloc Wireless Presenter Symbian UIQ 3rd 1.02 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ