Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Psiloc Wireless Presenter Symbian s60 3rd 2.22 - Mobile

Kategoria: Zdalne sterowanie
Producent: Psiloc
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 823 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 522

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Psiloc Wireless Presenter Symbian s60 3rd 2.22 - Mobile

                 Wireless Presenter umożliwia zdalne sterowanie prezentacjami w Power Poincie oraz jednoczesne wyświetlanie komentarzy do prezentacji na ekranie telefonu. Wszystko to za pomocą połączenia Bluetooth w telefonie z systemem Symbian OS. Aplikacja odlicza także czas prezentacji, umożliwiając śledzenie jej długości i ograniczenie się do najważniejszych treści. Pokazuje również czas wyświetlenia każdego slajdu.

 Bardziej zaawansowani użytkownicy mogą dostosować głębię koloru, szybkość działania myszy czy ustawienia klawiszy do swoich indywidualnych upodobań. Należy pamiętać, że zamieszczona tutaj wersja Psiloc Wireless Presenter  nie jest za free. Także samo menu programu Psiloc Wireless Presenter nie jest po Polsku, jednak jego prosta obsługa w języku Angielskim nie powinna przysporzyć nikomu problemów. Aby pobrać Psiloc Wireless Presenter użyj opcji download i za darmo ściągnij program. Zapraszamy także do obejrzenia innych propozycji w kategorii pozostałe aplikacje.


Podobne Zdalne sterowanie

 • Psiloc Wireless Presenter Symbian UIQ 3rd 1.02

  Wireless Presenter umożliwia zdalne sterowanie prezentacjami w Power Poincie oraz jednoczesne wyświetlanie komentarzy do prezentacji na ekranie telefonu. Wszystko za pomocą połączenia Bluetooth w smartphonie.

 • Psiloc Wireless Presenter Windows Mobile 1.00

  Wireless Presenter umożliwia zdalne sterowanie prezentacjami w Power Poincie oraz jednoczesne wyświetlanie komentarzy do prezentacji na ekranie telefonu. Wszystko za pomocą połączenia Bluetooth w smartphonie.

 • Mocha VNC Lite 1.0 (iPhone)

  Mocha VNC Lite udostępnia funkcję zdalnego pulpitu z urządzenia iPhone.

 • BSRemote 1.2.4

  BSRemote to aplikacja za pomocą której użytkownicy Androida mogą zdalnie sterować popularnym odtwarzaczem multimedialnym BestPlayer na komputery PC niczym pilotem do TV.

 • PhoneTunes 4.20 (Symbian S60)

  PhoneTunes to ciekawy program, stworzony na systemy Symbian OS służący do sterowania odtwarzaczem iTunes przy użyciu wyłączenie telefonu komórkowego. Połączenie umożliwiające zdalne sterowanie realizowane jest przy pomocy Bluetooth, WiFi lub technologii GPRS.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Psiloc Wireless Presenter Symbian s60 3rd 2.22 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ