Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Psiloc Wireless Presenter Symbian s60 1.60 - Mobile

Kategoria: Zdalne sterowanie
Producent: Psiloc
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 376 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition, Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 790

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Psiloc Wireless Presenter Symbian s60 1.60 - Mobile

                 Wireless Presenter umożliwia zdalne sterowanie prezentacjami w Power Poincie oraz jednoczesne wyświetlanie komentarzy do prezentacji na ekranie telefonu. Wszystko to za pomocą połączenia Bluetooth w telefonie z systemem Symbian OS. Aplikacja odlicza także czas prezentacji, umożliwiając śledzenie jej długości i ograniczenie się do najważniejszych treści. Pokazuje również czas wyświetlenia każdego slajdu.

 Bardziej zaawansowani użytkownicy mogą dostosować głębię koloru, szybkość działania myszy czy ustawienia klawiszy do swoich indywidualnych upodobań. Należy pamiętać, że zamieszczona tutaj wersja Psiloc Wireless Presenter  nie jest za free. Także samo menu programu Psiloc Wireless Presenter nie jest po Polsku, jednak jego prosta obsługa w języku Angielskim nie powinna przysporzyć nikomu problemów. Aby pobrać Psiloc Wireless Presenter użyj opcji download i za darmo ściągnij program. Zapraszamy także do obejrzenia innych propozycji w kategorii pozostałe aplikacje.


Podobne Zdalne sterowanie

 • SymSMB 4.0.61

  SymSMB to program, który umożliwia zdalny dostęp do telefonu komórkowego z systemem Symbian. Program daje pełny dostęp do zasobów naszego telefonu i działa na podobnej zasadzie jak proste udostępnianie plików i całych folderów w systemach Windows.

 • Mobiola Remote Phone Control Symbian S60 2nd Edition

  Program umożliwia kontrolowanie telefonu za pomocą komputera PC, ponadto pozwala na wykonywanie zrzutów ekranu i kręcenia filmów z tego co dzieje się na ekranie komórki.

 • Psiloc irRemote 1.50 (Symbian OS UIQ)

  Aplikacja irRemote Control to popularny program na Symbian OS zamieniający telefon w uniwersalnego pilota do sterowania urządzeniami RTV.

 • PhoneTunes 4.20 (Symbian S60)

  PhoneTunes to ciekawy program, stworzony na systemy Symbian OS służący do sterowania odtwarzaczem iTunes przy użyciu wyłączenie telefonu komórkowego. Połączenie umożliwiające zdalne sterowanie realizowane jest przy pomocy Bluetooth, WiFi lub technologii GPRS.

 • Phone Alone for S60 3rd phones 1.0

  Phone Alone to doskonały program umożliwiający zdalny dostęp do telefonu. Gdy tylko zapomnimy naszego telefonu wystarczy zadzwonić na jego numer z dowolnego innego aparatu i za pomocą zdefiniowanych klawiszy mamy dostęp do takich funkcji jak, blokada telefonu, prze kierowanie połączeń, sprawdzenie poczty głosowej czy nawet wysłania poprzez sms dowolnego kontaktu z książki adresowej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Psiloc Wireless Presenter Symbian s60 1.60 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ