Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Psiloc Total irRemote 1.50 (Symbian OS UIQ) - Mobile

Kategoria: Zdalne sterowanie
Producent: Psiloc
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 302 KB
System operacyjny: Symbian UIQ 2nd edition, UIQ 3rd edition
Liczba pobrań: 3864

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Psiloc Total irRemote 1.50 (Symbian OS UIQ) - Mobile

            Aplikacja Total irRemote Control na Symbian OS to popularny program zamieniający telefon w uniwersalnego pilota do sterowania urządzeniami RTV. Total irRemote Control na telefon jest bardzo prosta w użyciu - wystarczy wybrać z listy rodzaj urządzenia i model, aby później sterować nim za pomocą portu podczerwieni.

Lista obsługiwanych urządzeń w Total irRemote Control dla mobile jest naprawdę obszerna, a interfejs użytkownika bardzo przyjazny i stylowy. Program Total irRemote Control na urządzenia mobilne to doskonała alternatywa dla twojego pilota. Dzięki Total irRemote Control portable kilka pilotów będziesz mógł zastąpić jednym uniwersalnym.

Producent udostępnia wersję Trial, dlatego aby cieszyć się wersją wolną od ograniczeń Total irRemote Control za free należy wykupić niezbędną licencję. Total irRemote Control jako pełna wersja daje znacznie większe możliwości. W dodatku menu aplikacji Total irRemote Control jest po Polsku. Aby ściągnąć program Total irRemote Control użyj opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. Proponujemy także inne programy z kategorii pozostałe.


Kompatybilne modele:

::::::: Symbian UIQv2
Motorola M1000, A1010, U300, A925, Arima U300,
SE P910, Benq P30, SE P900, SE P802, P800

::::::: Symbian UIQv3
Motorola Z10, Z8, SE G700, SE P990, SE W960,
SE M600, SE P1, SE W950:::::: Poradnik instalacji ::::::

Instalujemy oprogramowanie Nokia PC Suite (do pobrania ze strony Nokia). Podłączamy telefon kablem USB i wybieramy jeden z trybów komunikacji.

•    Tryb PC Suite (konieczne oprogramowanie)

Należy upewnić się, że połączenie pomiędzy urządzeniem a komputerem jest aktywne i dwukrotnie klikając - uruchomić plik instalacyjny w formacie *.sis, *.sisx lub *.jar. Na urządzeniu wyświetli się komunikat z potwierdzeniem, następnie wybieramy miejsce instalacji tj. karta pamięci lub pamięć telefonu(obojętne). To wszystko, aplikacja została zainstalowana. Metoda ta jest łatwiejsza i szybsza. 

•    Tryb Transfer danych

Po podłączeniu instalowane są sterowniki urządzenia. Komputer w tym trybie rozpoznaje telefon jako dodatkowy dysk(karta pamięci). Aby zainstalować aplikację na urządzeniu należy skopiować plik instalacyjny na kartę pamięci a następnie uruchomić ten plik z poziomu telefonu. Dalej instalację przeprowadzamy jak w trybie PC Suite.

Podobne Zdalne sterowanie

 • Psiloc Total irRemote 2.10 (Symbian OS S60 2nd Edition)

  Aplikacja Total irRemote Control to popularny program na Symbian OS zamieniający telefon w uniwersalnego pilota do sterowania urządzeniami RTV.

 • Psiloc Mobile Mouse S80 1.20

  Dzięki tej aplikacji telefon zostanie rozpoznany automatycznie przez komputer jako myszka. Nie potrzeba żadnych dodatkowych programów na pececie.

 • Psiloc Wireless Presenter Symbian s60 1.60

  Wireless Presenter umożliwia zdalne sterowanie prezentacjami w Power Poincie oraz jednoczesne wyświetlanie komentarzy do prezentacji na ekranie telefonu. Wszystko za pomocą połączenia Bluetooth w smartphonie.

 • Psiloc irRemote 2.10 (Symbian OS S60 )

  Aplikacja irRemote Control to popularny program na Symbian OS zamieniający telefon w uniwersalnego pilota do sterowania urządzeniami RTV.

 • Psiloc Wireless Presenter Symbian UIQ 3rd 1.02

  Wireless Presenter umożliwia zdalne sterowanie prezentacjami w Power Poincie oraz jednoczesne wyświetlanie komentarzy do prezentacji na ekranie telefonu. Wszystko za pomocą połączenia Bluetooth w smartphonie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Psiloc Total irRemote 1.50 (Symbian OS UIQ) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ