Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Psiloc Mobile Mouse S60 1.3 - Mobile

Kategoria: Zdalne sterowanie
Producent: Psiloc
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 247 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition, Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 1028

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Psiloc Mobile Mouse S60 1.3 - Mobile

                 Dzięki tej sprytnej aplikacji telefon zostanie rozpoznany automatycznie przez komputer jako myszka. Nie potrzeba żadnych dodatkowych programów ani sterowników na pececie. Wystarczy zainstalować Mobile Mouse na telefonie, a Windows sam skonfiguruje urządzenie. Klawisze nawigacyjne w telefonie kontrolują pozycję myszy, boczne działają jak przyciski lewy i prawy.

 Można dostosować do indywidualnych wymagań prędkość reakcji. Nowsze terminale firmy Nokia pozwalają użyć wbudowanego aparatu do sterowania kursorem myszki co jest niewątpliwą innowacją w klasie programów do zdalnego sterowania. Wersja Psiloc Mobile Mouse nie jest za free, producent udostępnił testową wersję Trial. Również menu aplikacji Psiloc Mobile Mouse nie jest po Polsku. Jeżeli chcesz wypróbować Psiloc Mobile Mouse skorzystaj z download’u i za darmo ściągnij plik instalacyjny. Zapraszamy również do zapoznania się z innymi aplikacjami w kategorii pozostałe.

Podobne Zdalne sterowanie

 • Psiloc Wireless Presenter Symbian UIQ 3rd 1.02

  Wireless Presenter umożliwia zdalne sterowanie prezentacjami w Power Poincie oraz jednoczesne wyświetlanie komentarzy do prezentacji na ekranie telefonu. Wszystko za pomocą połączenia Bluetooth w smartphonie.

 • Psiloc irRemote 1.50 (Symbian OS S80)

  Aplikacja irRemote Control to popularny program na Symbian OS zamieniający telefon w uniwersalnego pilota do sterowania urządzeniami RTV, który istnieje już od dosyć dawna.

 • Psiloc Mobile Mouse S80 1.20

  Dzięki tej aplikacji telefon zostanie rozpoznany automatycznie przez komputer jako myszka. Nie potrzeba żadnych dodatkowych programów na pececie.

 • Mocha VNC 1.0 (Pocket PC)

  Mocha VNC na systemy Windows Mobile to znakomita aplikacja, która udostępnia zasoby innego komputera poprzez zdalny pulpit. Za pomocą Mocha VNC na urządzeniach mobilnych użytkownik ma możliwość kontrolowania innego komputera, na który został zainstalowany serwer VNC.

 • SymSMB 4.0.61

  SymSMB to program, który umożliwia zdalny dostęp do telefonu komórkowego z systemem Symbian. Program daje pełny dostęp do zasobów naszego telefonu i działa na podobnej zasadzie jak proste udostępnianie plików i całych folderów w systemach Windows.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Psiloc Mobile Mouse S60 1.3 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ