Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Psiloc irRemote 1.50 (Symbian OS UIQ) - Mobile

Kategoria: Zdalne sterowanie
Producent: Psiloc
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 290 KB
System operacyjny: Symbian UIQ 2nd edition, UIQ 3rd edition
Liczba pobrań: 1351

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Psiloc irRemote 1.50 (Symbian OS UIQ) - Mobile

            Aplikacja irRemote Control na Symbian OS to popularny program zamieniający telefon w uniwersalnego pilota do sterowania urządzeniami RTV. IrRemote Control na telefon jest bardzo prosta w użyciu - wystarczy wybrać z listy rodzaj urządzenia i model, aby później sterować nim za pomocą portu podczerwieni.

Lista obsługiwanych urządzeń w irRemote Control dla mobile jest naprawdę obszerna, a interfejs użytkownika bardzo przyjazny i stylowy. Program irRemote Control na urządzenia mobilne to doskonała alternatywa dla twojego pilota. Dzięki irRemote Control portable kilka pilotów będziesz mógł zastąpić jednym uniwersalnym.

Producent udostępnia wersję Trial, dlatego aby cieszyć się wersją wolną od ograniczeń irRemote Control za free należy wykupić niezbędną licencję. irRemote Control jako pełna wersja daje znacznie większe możliwości. W dodatku menu aplikacji irRemote Control jest po Polsku. Aby ściągnąć program irRemote Control użyj opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. Proponujemy także inne programy z kategorii pozostałe.

Kompatybilne modele:

::::::: Symbian UIQv2
Motorola M1000, A1010, U300, A925, Arima U300,
SE P910, Benq P30, SE P900, SE P802, P800

::::::: Symbian UIQv3
Motorola Z10, Z8, SE G700, SE P990, SE W960,
SE M600, SE P1, SE W950


:::::: Poradnik instalacji ::::::

Instalujemy oprogramowanie Nokia PC Suite (do pobrania ze strony Nokia). Podłączamy telefon kablem USB i wybieramy jeden z trybów komunikacji.

•    Tryb PC Suite (konieczne oprogramowanie)

Należy upewnić się, że połączenie pomiędzy urządzeniem a komputerem jest aktywne i dwukrotnie klikając - uruchomić plik instalacyjny w formacie *.sis, *.sisx lub *.jar. Na urządzeniu wyświetli się komunikat z potwierdzeniem, następnie wybieramy miejsce instalacji tj. karta pamięci lub pamięć telefonu(obojętne). To wszystko, aplikacja została zainstalowana. Metoda ta jest łatwiejsza i szybsza. 

•    Tryb Transfer danych

Po podłączeniu instalowane są sterowniki urządzenia. Komputer w tym trybie rozpoznaje telefon jako dodatkowy dysk(karta pamięci). Aby zainstalować aplikację na urządzeniu należy skopiować plik instalacyjny na kartę pamięci a następnie uruchomić ten plik z poziomu telefonu. Dalej instalację przeprowadzamy jak w trybie PC Suite.

Podobne Zdalne sterowanie

 • Remote S80 1.26

  Remote to proste w obsłudze narzędzie umożliwiające zdalne sterowanie telefonem komórkowym z systemem Symbian OS za pośrednictwem komputera. Aplikacja zapewnia zdalny dostęp do wszystkich funkcji aparatu i zainstalowanych w nim programów.

 • Remote S60 v3 Professional 2.80

  Remote to proste w obsłudze narzędzie umożliwiające zdalne sterowanie telefonem komórkowym z systemem Symbian OS za pośrednictwem komputera. Aplikacja zapewnia zdalny dostęp do wszystkich funkcji aparatu i zainstalowanych w nim programów.

 • Spb Kiosk 4.1.1

  Aplikacja Spb Kiosk jest narzędziem, które skutecznie ogranicza dostęp do różnych funkcji oraz aplikacji na systemach windows mobile.

 • Psiloc Wireless Presenter Windows Mobile 1.00

  Wireless Presenter umożliwia zdalne sterowanie prezentacjami w Power Poincie oraz jednoczesne wyświetlanie komentarzy do prezentacji na ekranie telefonu. Wszystko za pomocą połączenia Bluetooth w smartphonie.

 • Phone Alone for S60 3rd phones 1.0

  Phone Alone to doskonały program umożliwiający zdalny dostęp do telefonu. Gdy tylko zapomnimy naszego telefonu wystarczy zadzwonić na jego numer z dowolnego innego aparatu i za pomocą zdefiniowanych klawiszy mamy dostęp do takich funkcji jak, blokada telefonu, prze kierowanie połączeń, sprawdzenie poczty głosowej czy nawet wysłania poprzez sms dowolnego kontaktu z książki adresowej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Psiloc irRemote 1.50 (Symbian OS UIQ) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ