Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Psiloc irRemote 1.50 (Symbian OS S80) - Mobile

Kategoria: Zdalne sterowanie
Producent: Psiloc
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 253 KB
System operacyjny: Symbian Series 80
Liczba pobrań: 1715

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Psiloc irRemote 1.50 (Symbian OS S80) - Mobile

                Aplikacja irRemote Control to popularny program na Symbian OS zamieniający telefon w uniwersalnego pilota do sterowania urządzeniami RTV, który istnieje już od dosyć dawna. Jest bardzo prosta w użyciu - wystarczy wybrać z listy rodzaj urządzenia i model, aby później sterować nim za pomocą portu podczerwieni.

Lista obsługiwanych urządzeń jest naprawdę obszerna, a interfejs użytkownika bardzo przyjazny i stylowy. Producent udostępnia wersję Trial, dlatego aby cieszyć się pełną wersją irRemote Control za free należy wykupić niezbędną licencję. Menu aplikacji irRemote Control nie jest po Polsku. Aby ściągnąć program irRemote Control użyj opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. Proponujemy także inne programy z kategorii pozostałe.

Podobne Zdalne sterowanie

 • Remote Touch Delta 2.0

  Remote Touch Delta 2.0 to aplikacja umożliwiająca zdalną kontrolę komputera PC lub laptopa przy pomocy telefonu z systemem Windows Mobile!

 • VITO Voice2Go 1.51

  Czy wyobrażasz sobie korzystanie z telefonu za pomocą głosu? Jest to jak najbardziej realne dzięki aplikacji VITO Voice2Go pod systemy windwos mobile. Program umożliwia sterowanie urządzeniem pocket PC za pomocą komend głosowych.

 • TV Remote Controller 5.7

  Ta aplikacja zamieni Twój telefon komórkowy w wielofunkcyjny pilot na podczerwień.

 • Phone Alone for S60 3rd phones 1.0

  Phone Alone to doskonały program umożliwiający zdalny dostęp do telefonu. Gdy tylko zapomnimy naszego telefonu wystarczy zadzwonić na jego numer z dowolnego innego aparatu i za pomocą zdefiniowanych klawiszy mamy dostęp do takich funkcji jak, blokada telefonu, prze kierowanie połączeń, sprawdzenie poczty głosowej czy nawet wysłania poprzez sms dowolnego kontaktu z książki adresowej.

 • YouTube Remote (Android) 2.0.7

  YouTube Remote to napisana na platformę Android aplikacja za pomocą, której możemy użyć naszego telefonu jako pilota do telewizora na którym są wyświetlane filmy z tego serwisu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Psiloc irRemote 1.50 (Symbian OS S80) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ