Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PhoneTunes 4.20 (Symbian S60) - Mobile

Kategoria: Zdalne sterowanie
Producent: Devlex Ltd.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 1.8 MB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition, Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 805

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis PhoneTunes 4.20 (Symbian S60) - Mobile

                PhoneTunes to ciekawy program, stworzony na systemy Symbian OS służący do sterowania odtwarzaczem iTunes przy użyciu wyłączenie telefonu komórkowego. Połączenie umożliwiające zdalne sterowanie realizowane jest przy pomocy Bluetooth, WiFi lub technologii GPRS.

Aby PhoneTunes poprawnie działał, należy zainstalować go na telefonie a następnie na komputerze po czym pobrać darmowy klucz rejestracyjny ze strony producenta. Dobra wiadomość, PhoneTunes jest całkowicie za free, tak więc możemy korzystać z pełnej darmowej wersji bez ograniczeń. Niestety menu programu PhoneTunes nie jest po Polsku. Aby skorzystać z PhoneTunes użyj opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. Polecamy także inne ciekawe programy z kategorii zdalne sterowanie.

Podobne Zdalne sterowanie

 • Mobiola Remote Phone Control Symbian S60 3rd Edition

  Program umożliwia kontrolowanie telefonu za pomocą komputera PC, ponadto pozwala na wykonywanie zrzutów ekranu i kręcenia filmów z tego co dzieje się na ekranie komórki.

 • Spb Kiosk 4.1.1

  Aplikacja Spb Kiosk jest narzędziem, które skutecznie ogranicza dostęp do różnych funkcji oraz aplikacji na systemach windows mobile.

 • Psiloc Mobile Mouse UIQ 1.20

  Dzięki tej aplikacji telefon zostanie rozpoznany automatycznie przez komputer jako myszka. Nie potrzeba żadnych dodatkowych programów na pececie.

 • Mobiola Remote Phone Control Symbian S60 2nd Edition

  Program umożliwia kontrolowanie telefonu za pomocą komputera PC, ponadto pozwala na wykonywanie zrzutów ekranu i kręcenia filmów z tego co dzieje się na ekranie komórki.

 • Psiloc Wireless Presenter Symbian s60 1.60

  Wireless Presenter umożliwia zdalne sterowanie prezentacjami w Power Poincie oraz jednoczesne wyświetlanie komentarzy do prezentacji na ekranie telefonu. Wszystko za pomocą połączenia Bluetooth w smartphonie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PhoneTunes 4.20 (Symbian S60) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ