Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Phone Alone for S60 3rd phones 1.0 - Mobile

Kategoria: Zdalne sterowanie
Producent: Mobisophy
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 641 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 513

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Phone Alone for S60 3rd phones 1.0 - Mobile

             Phone Alone to doskonały program umożliwiający zdalny dostęp do telefonu. Gdy tylko zapomnimy naszego telefonu wystarczy zadzwonić na jego numer z dowolnego innego aparatu i za pomocą zdefiniowanych klawiszy mamy dostęp do takich funkcji jak, blokada telefonu, prze kierowanie połączeń, sprawdzenie poczty głosowej czy nawet wysłania poprzez  sms dowolnego kontaktu z książki adresowej.

 Menu aplikacji Phone Alone nie jest po Polsku. Niestety producent swojemu użytkownikowi udostępnił jedynie wersję Trial, zatem aby korzystać z pełnych możliwości programu Phone Alone i za free trzeba wykupić niezbędna licencję. Jeżeli chcesz wypróbować Phone Alone użyj opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. Na naszej stronie w kategorii zdalne sterowanie znajdziesz także inne przydatne programy na Symbian OS.

Podobne Zdalne sterowanie

 • BSRemote 1.2.4

  BSRemote to aplikacja za pomocą której użytkownicy Androida mogą zdalnie sterować popularnym odtwarzaczem multimedialnym BestPlayer na komputery PC niczym pilotem do TV.

 • Psiloc Mobile Mouse UIQ 1.20

  Dzięki tej aplikacji telefon zostanie rozpoznany automatycznie przez komputer jako myszka. Nie potrzeba żadnych dodatkowych programów na pececie.

 • YouTube Remote (Android) 2.0.7

  YouTube Remote to napisana na platformę Android aplikacja za pomocą, której możemy użyć naszego telefonu jako pilota do telewizora na którym są wyświetlane filmy z tego serwisu.

 • Remote UIQ2 1.42

  Remote to proste w obsłudze narzędzie umożliwiające zdalne sterowanie telefonem komórkowym z systemem Symbian OS za pośrednictwem komputera. Aplikacja zapewnia zdalny dostęp do wszystkich funkcji aparatu i zainstalowanych w nim programów.

 • Remote S60 Professional 2.68

  Remote to proste w obsłudze narzędzie umożliwiające zdalne sterowanie telefonem komórkowym z systemem Symbian OS za pośrednictwem komputera. Aplikacja zapewnia zdalny dostęp do wszystkich funkcji aparatu i zainstalowanych w nim programów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Phone Alone for S60 3rd phones 1.0 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ