Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mobiola Remote Phone Control Symbian S60 3rd Edition - Mobile

Kategoria: Zdalne sterowanie
Producent: Warelex LLC
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 03.08.2008
Rozmiar: 5.2 MB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 866

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Mobiola Remote Phone Control Symbian S60 3rd Edition - Mobile

            Mobiola Remote na telefon to program, który umożliwia kontrolowanie komórki za pomocą komputera PC. Mobiola Remote na Symbian OS ponadto pozwala na wykonywanie zrzutów ekranu.

Dzięki funkcji nagrywania tego co się dzieje na ekranie telefonu, Mobiola Remote na urządzenia mobilne stanowi doskonały program do rejestrowania filmów instruktażowych, np. w celu pokazania jak działa dana aplikacja.


Komunikacja z Mobiola Remote portable odbywa się za pomocą kabla USB, Bluetooth lub sieci WiFi. Mobiola Remote dla mobile stanowi doskonałe rozwiązanie dla osób, które dużo pracują na komputerze, w efekcie czego integrując swój telefon z PC.
Program jest na licencji Trial, tak więc aby korzystać z Mobiola Remote za free należy wykupić licencję. Mobiola Remote nie jest po Polsku. Aby ściągnąć Mobiola Remote użyj opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. Zapraszamy także do obejrzenia innych programów w kategorii Zdalnie Sterowane.

Kompatybilne modele:

::::::: Symbian S60v3
Nokia E71, E72, E55, E52, E75, 5730 XpressMusic,
6710 Navi, N86, 6720, E63, N79, E66, N85,
6210 Navi, 6650 fold, N78, N96, 6220, N81 8GB,
N95, N95 8GB, N81, E51, 6121, N77, 5700 XpressMusic,
6110, E90, E65, N93i, N75, 6290, 5500, E62, E50, N93, E61,
N80, E60, N71, E70, N92, 3250, N91

:::::: Poradnik instalacji ::::::


Instalujemy oprogramowanie Nokia PC Suite (do pobrania ze strony Nokia). Podłączamy telefon kablem USB i wybieramy jeden z trybów komunikacji.

•    Tryb PC Suite (konieczne oprogramowanie)

Należy upewnić się, że połączenie pomiędzy urządzeniem a komputerem jest aktywne i dwukrotnie klikając - uruchomić plik instalacyjny w formacie *.sis, *.sisx lub *.jar. Na urządzeniu wyświetli się komunikat z potwierdzeniem, następnie wybieramy miejsce instalacji tj. karta pamięci lub pamięć telefonu(obojętne). To wszystko, aplikacja została zainstalowana. Metoda ta jest łatwiejsza i szybsza. 

•    Tryb Transfer danych

Po podłączeniu instalowane są sterowniki urządzenia. Komputer w tym trybie rozpoznaje telefon jako dodatkowy dysk(karta pamięci). Aby zainstalować aplikację na urządzeniu należy skopiować plik instalacyjny na kartę pamięci a następnie uruchomić ten plik z poziomu telefonu. Dalej instalację przeprowadzamy jak w trybie PC Suite.


Podobne Zdalne sterowanie

 • BSRemote 1.2.4

  BSRemote to aplikacja za pomocą której użytkownicy Androida mogą zdalnie sterować popularnym odtwarzaczem multimedialnym BestPlayer na komputery PC niczym pilotem do TV.

 • Remote Touch Delta 2.0

  Remote Touch Delta 2.0 to aplikacja umożliwiająca zdalną kontrolę komputera PC lub laptopa przy pomocy telefonu z systemem Windows Mobile!

 • TV Remote Controller 5.7

  Ta aplikacja zamieni Twój telefon komórkowy w wielofunkcyjny pilot na podczerwień.

 • Remote UIQ2 1.42

  Remote to proste w obsłudze narzędzie umożliwiające zdalne sterowanie telefonem komórkowym z systemem Symbian OS za pośrednictwem komputera. Aplikacja zapewnia zdalny dostęp do wszystkich funkcji aparatu i zainstalowanych w nim programów.

 • Spb Kiosk 4.1.1

  Aplikacja Spb Kiosk jest narzędziem, które skutecznie ogranicza dostęp do różnych funkcji oraz aplikacji na systemach windows mobile.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Mobiola Remote Phone Control Symbian S60 3rd Edition - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ