Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

XCaller 1.09 - Mobile

Kategoria: Zarządzanie połączeniami
Producent: Mobystar
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 28.11.2008
Rozmiar: 28 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition, Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 304

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis XCaller 1.09 - Mobile

              XCaller to świetna aplikacja stworzona na systemy Symbian OS, która kreuje w naszym telefonie wirtualnego rozmówcę.

Program może zadzwonić do Ciebie w celu przypomnienia o ważnym wydarzeniu,  jakimś spotkaniu lub np. kończącej się aukcji internetowej. Aplikacja może szczególnie zainteresować osoby, które często znajdują się w kłopotliwych czy nie wygodnych sytuacjach. Kiedy nie mamy zbyt wiele czasu lub nie chcemy przeprowadzać nie wygodnej rozmowy dzwoniący, "ważny" telefon to najlepszy powód do przerwania spotkania;) Warto wiedzieć, że menu aplikacji XCaller nie jest po Polsku, jednak program jest bardzo łatwy w obsłudze. Aplikacja XCaller to wersja Trial, tak więc jeżeli chcesz po okresie próbym nadal korzystać z XCaller za free należy wykupić licencję. Skorzystać z XCaller już teraz klikając download i za darmo pobierając plik instalacyjny. Pamiętaj także, że w kategorii Zarządzanie połączeniami znajdziesz mnóstwo innych ciekawych programów.

Podobne Zarządzanie połączeniami

 • Photo Contacts PRO 5.08 (Windows Mobile & Pocket PC)

  Kolejna ciekawa aplikacja pod nazwą Photo Contacts Pro pod systemy Widnows Mobile wydana przez firmę PocketX Software jak sama nazwa mówi służy do prostego powiązywania zdjęć z naszą książką telefoniczną.

 • Monniker 1.1 (Smartphone)

  Aplikacja Monniker dla systemów Windows Mobile to ciekawe rozwiązanie dla osób, które uwielbiają robić fotki swoim przyjaciołom oraz znajomym a następnie przypisywać je do kontaktów w książce telefonicznej.

 • PhonePilot 2.20.0850 (Symbian OS S60 3rd Edition)

  PhonePilot to nie wielka a zarazem bardzo funkcjonalna aplikacja pełniąca rolę przenośnego biura z własną sekretarką. Program umożliwia automatyczne odrzucanie niechcianych połączeń, filtrowanie oraz przekierowywanie.

 • Caller Info 1.02

  Aplikacja Caller Info pozwala wyświetlić wszystkie dostępne w pamięci telefonu informacje na temat osoby dzwoniącej, takie jak adres, miejsce pracy, czy inne zapiski i notatki.

 • Call Control 1.00 S60v3

  Dzięki Call Control twoje dziecko nie będzie rozmawiało ani sms-owało z osobami, z którymi wg ciebie nie powinno. Aplikacja blokuje wszystkie przychodzące i wychodzące połączenia oraz smsy, mmsy które nie znajdują się na jej liście.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: XCaller 1.09 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ