Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Slide Helper 1.08 - Mobile

Kategoria: Zarządzanie połączeniami
Producent: Aleksey Ivanov
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 15.11.2008
Rozmiar: 47 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 1201

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Slide Helper 1.08 - Mobile

             Slide Helper to mała i prosta aplikacja do zarządzania procesami w telefonie w oparciu o położenie slider'a.

Program współpracuje z telefonami z Symbianem trzeciej generacji i pozwala ustawić jakie czynności będą wykonywane lub jakie programy będą uruchamiane podczas zamykania oraz otwierania slider'a. Może okazać się szczególnie przydatny w telefonach np. Nokia N95 gdzie niestety po złożeniu aparatu trwające połączenie nie zostaje zakończone. Dzięki Slide Helper taka opcja będzie możliwa. Program Slide Helper jest całkowicie za free. Menu aplikacji Slide Helper nie jest po Polsku lecz jej obsługa jest na tyle banalna, że nie powinno sprawić to żadnego problemu. Jeżeli chcesz skorzystać z programu Slide Helper użyj opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. Polecamy także inne
ciekawe programy z kategorii Zarządzanie połączeniami.

Podobne Zarządzanie połączeniami

 • Auto Hang Up 1.1.3 (S60 3rd)

  Auto Hang Up to prosty program do automatycznego rozłączaniasię po upływie zadanego mu czasu. Aplikacja pozwala określić czas po jakimtelefon rozłączy naszą rozmowę.

 • Licznik GPRS Pocket PC

  Licznik GPRS jak sama nazwa wskazuje to prosty ale praktyczny program, który podaje swojemu użytkownikowi ilość zużytych danych w konkretnym miesiącu. Program pracuje pod kontrolą systemu Windows Mobile i pozwala tworzyć proste statystyki ruchu pakietów, np. dzienne, miesięczne itp.

 • Call Control 1.00 S60v3

  Dzięki Call Control twoje dziecko nie będzie rozmawiało ani sms-owało z osobami, z którymi wg ciebie nie powinno. Aplikacja blokuje wszystkie przychodzące i wychodzące połączenia oraz smsy, mmsy które nie znajdują się na jej liście.

 • PhonePilot 2.20.0850 (Symbian OS S60 3rd Edition)

  PhonePilot to nie wielka a zarazem bardzo funkcjonalna aplikacja pełniąca rolę przenośnego biura z własną sekretarką. Program umożliwia automatyczne odrzucanie niechcianych połączeń, filtrowanie oraz przekierowywanie.

 • Scrub 1.0 (WM)

  Scrub to nie wielkie jednak bardzo przydatne narzędzie pozwalające wykryć wszelkie nie prawidłowości we wpisach w twojej książce telefonicznej na Windows Mobile.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Slide Helper 1.08 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ