Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

pyRinger 1.1.0 (S60 3rd) - Mobile

Kategoria: Zarządzanie połączeniami
Producent: Zoellner
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 29.11.2008
Rozmiar: 13 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 384

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis pyRinger 1.1.0 (S60 3rd) - Mobile

            pyRinger to malutka aplikacja, która służy do automatycznego dzwonienia do wybranej osoby nieskończoną ilość razy.

Program przeznaczony jest na telefony wyposażone w system Symbian trzeciej generacji i do prawidłowego działania wymaga koniecznie środowiska Python. W programie możemu ustawić ilość połączeń jakimi ma nas bombardować. Bardzo pomocny w sytuacjach "bez wyjścia";) aby przerwać niewygodne rozmowy lub przedłużające się spotkanie w pracy. Producent udostępnił program pyRinger  w wersji Freeware, tak więc możemy korzystać z niego do woli bez ograniczeń. Niestety menu aplikacji pyRinger nie jest po Polsku. Jeżeli chcesz ściągnąć program pyRinger użyj opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. Zapraszamy takż do obejrzenia innych programów z kategorii Zarządzanie połączeniami.

Podobne Zarządzanie połączeniami

 • NetQin Mobile Manager 3.0

  NetQin Mobile Manager to narzędzie wielofunkcyjne, wydajne a zarazem dość proste w obsłudze. Dzięki NetQin Mobile Manager zablokujesz niechcianych odbiorców email, sms a także pozbędziesz się spamu.

 • Photo Contacts PRO 5.08 (Windows Mobile & Pocket PC)

  Kolejna ciekawa aplikacja pod nazwą Photo Contacts Pro pod systemy Widnows Mobile wydana przez firmę PocketX Software jak sama nazwa mówi służy do prostego powiązywania zdjęć z naszą książką telefoniczną.

 • VITO VoiceDialer 4.05 (Pocket PC)

  Aplikacja VITO VoiceDialer pod Windows Mobile stanowi synonim często wbudowanej już w systemie opcji wybierania głosowego, a więc aplikację tą można traktować jako rozszerzenie tej funkcji w systemie. Komendy głosowe to doskonała propozycja dla osób, które bardzo przywykły do wybierania numerów właśnie w ten sposób.

 • LCMinutes 1.40

  LCMinutes to prosta i przyjazna w użyciu aplikacja stworzona w celu monitorowania wydatków na telefonie z systemem Windows Mobile.

 • Calls Info 1.0.0 (Symbian S60 5th edition)

  Calls Info to aplikacja służąca do prowadzenia szczegółowych statystyk na temat wykonywanych i odbieranych połączeń a także wysyłanych i odbieranych smsów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: pyRinger 1.1.0 (S60 3rd) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ