Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PhonePilot for S60 2nd phones 1.5 - Mobile

Kategoria: Zarządzanie połączeniami
Producent: Mobisophy
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 155 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 214

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis PhonePilot for S60 2nd phones 1.5 - Mobile

PhonePilot to nie wielka a zarazem bardzo funkcjonalna aplikacja pełniąca rolę przenośnego biura z własną sekretarką. Program umożliwia automatyczne odrzucanie niechcianych połączeń, filtrowanie oraz przekierowywanie.

PhonePilot może również pełnić funkcję automatycznej sekretarki w efekcie nagrywając rozmowy. Dodatkowo w programie znajdziemy możliwość automatycznego odpowiadania na przychodzące wiadomości sms. Krótko mówiąc rozbudowana, automatyczna sekretarka w twoim telefonie. Licencja programu to Trial, tak więc jeżeli po okresie próbnym nadal chcesz korzystać z PhonePilot za free i w pełni należy wykupić licencję. Menu aplikacji PhonePilot nie jest po Polsku. Aby pobrać plik instalacyjny programu PhonePilot użyj opcji download i za darmo ciesz się aplikacją. Zapraszamy takż do obejrzenia innych programów z kategorii Zarządzanie połączeniami.

Podobne Zarządzanie połączeniami

 • Traffic Counter 1.6.1

  Traffic Counter to prosty i funkcjonalny program służący do zliczania zarówno czasu, ilości jak i pakietów wysłanych i odebranych z połączeń głosowych, WiFi, sms, pakietów danych GPRS, 3G.

 • timeout3g 1.2.5a

  timeout3g to nie skomplikowana aplikacja zapewniająca automatyczne wyłączanie połączenia 3G w momencie kiedy nie jest potrzebne dla zaoszczędzenia energii.

 • Advanced Blocker 1.00 S60v2

  Dzięki aplikacji Advanced Blocker problem natrętnych połączeń i uciążliwych rozmówców stanie się przeszłością. Już nie będziesz musiał wyłączać całkowicie telefonu, wystarczy że ustawisz inteligenty filtr połączeń a program zadba o resztę. Użytkownik zablokować może w zasadzie każdy rodzaj połączenia, od głosowych poprzez smsy, mmsy, video rozmowy, wiadomości WAP a nawet połączenia anonimowe.

 • Licznik GPRS Pocket PC

  Licznik GPRS jak sama nazwa wskazuje to prosty ale praktyczny program, który podaje swojemu użytkownikowi ilość zużytych danych w konkretnym miesiącu. Program pracuje pod kontrolą systemu Windows Mobile i pozwala tworzyć proste statystyki ruchu pakietów, np. dzienne, miesięczne itp.

 • Call Control 1.00 S60v3

  Dzięki Call Control twoje dziecko nie będzie rozmawiało ani sms-owało z osobami, z którymi wg ciebie nie powinno. Aplikacja blokuje wszystkie przychodzące i wychodzące połączenia oraz smsy, mmsy które nie znajdują się na jej liście.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PhonePilot for S60 2nd phones 1.5 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ