Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PhonePilot 2.20.0850 (Symbian OS S60 3rd Edition) - Mobile

Kategoria: Zarządzanie połączeniami
Producent: Mobisophy
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 414 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 360

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis PhonePilot 2.20.0850 (Symbian OS S60 3rd Edition) - Mobile

             PhonePilot to nie wielka a zarazem bardzo funkcjonalna aplikacja pełniąca rolę przenośnego biura z własną sekretarką. Program umożliwia automatyczne odrzucanie niechcianych połączeń, filtrowanie oraz przekierowywanie.

PhonePilot może również pełnić funkcję automatycznej sekretarki w efekcie nagrywając rozmowy. Dodatkowo w programie znajdziemy możliwość automatycznego odpowiadania na przychodzące wiadomości sms. Krótko mówiąc rozbudowana, automatyczna sekretarka w twoim telefonie. Licencja programu to Trial, tak więc jeżeli po okresie próbnym nadal chcesz korzystać z PhonePilot za free i w pełni należy wykupić licencję. Menu aplikacji PhonePilot nie jest po Polsku. Aby pobrać plik instalacyjny programu PhonePilot użyj opcji download i za darmo ciesz się aplikacją. Zapraszamy takż do obejrzenia innych programów z kategorii Zarządzanie połączeniami.


Podobne Zarządzanie połączeniami

 • Mcleaner 1.4.1 (UIQ3)

  Mcleaner stanowi kolejny z serii program przeznaczony do filtrowania połączeń głosowych oraz wiadomości SMS i MMS dla platform Symbian OS.

 • Spb Phone Suite 1.3

  Aplikacja Spb Phone Suite na platformy Windows Mobile stanowi zestaw dodatków służących do obsługi telefonu, których zdecydowanie brakuje jako standardowo wbudowanych w systemie.

 • Easy Busy 1.00 S60v3

  Easy Busy to prosta aplikacja stworzona przez firmę Melon Mobile, która w praktyczny sposób pozwoli nam zignorować niechciane połączenia bez szkody dla osoby próbującej się do nas dodzwonić. Wystarczy ustawić listę "blokowanych" numerów i w momencie połączenia przychodzącego program zainicjuje sygnał zajętości naszego telefonu.

 • Licznik GPRS Smartphone

  Licznik GPRS jak sama nazwa wskazuje to prosty ale praktyczny program, który podaje swojemu użytkownikowi ilość zużytych danych w konkretnym miesiącu. Program pracuje pod kontrolą systemu Windows Mobile i pozwala tworzyć proste statystyki ruchu pakietów, np. dzienne, miesięczne itp.

 • VITO VoiceDialer 4.05 (Windows Mobile)

  Aplikacja VITO VoiceDialer pod Windows Mobile stanowi synonim często wbudowanej już w systemie opcji wybierania głosowego, a więc aplikację tą można traktować jako rozszerzenie tej funkcji w systemie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PhonePilot 2.20.0850 (Symbian OS S60 3rd Edition) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ