Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Monniker 0.9.4 (Symbian S60 3rd edition) - Mobile

Kategoria: Zarządzanie połączeniami
Producent: monniker
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 174 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 1344

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Monniker 0.9.4 (Symbian S60 3rd edition) - Mobile

              Aplikacja Monniker dla systemów Symbian OS to ciekawe rozwiązanie dla osób, które uwielbiają robić fotki swoim przyjaciołom oraz znajomym a następnie przypisywać je do kontaktów w książce telefonicznej.

Monniker jest prostym, niewiele zajmującym programem dzięki któremu wyświetlimy zdjęcie dzwoniącej do nas osoby na całym ekranie, wraz ze zdjęciem znajdą się tam także wszystkie informację powiązane z danym kontaktem. Producent udostępnia aplikację Monniker całkowicie za free, natomiast jak się okazuje po zainstalowaniu aby z niego skorzystać trzeba wyrazić zgodę na rejestrację, w tym celu program wysyła automatycznie wiadomość sms do operatora zagranicznego co niestety kosztuje. Menu aplikacji Monniker nie jest po Polsku. Aby skorzystać z Monniker użyj opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. Zapraszamy takż do obejrzenia innych programów z kategorii
Zarządzanie połączeniami.

Podobne Zarządzanie połączeniami

 • Interactive Voice Call Master for S60 2nd phones 1.5

  Interactive Voice Call Master to rozbudowane narzędzie do zarządzania przychodzącymi połączeniami.

 • Callblock 2.0 Pocket PC

  Callblock to prosta i nie zwykle funkcjonalna aplikacja pozwalająca odrzucać automatycznie wszystkie niechciane połączenia. Program działa na systemach Windows Mobile i jest całkowicie darmowy.

 • Call Meter NG 2.3.17.8

  Call Meter NG jest łatwą w obsłudze aplikacją, która pozwala sumować wszystkie nadchodzące oraz wychodzące połączenia nie zależnie od tego czy są to połączenia głosowe czy też tekstowe.

 • AutoPilot for S60v2

  AutoPilot for S60v3 to rozbudowane narzędzie oferujące możliwości trzech różnych aplikacji: sekretarki automatycznej, sms'owego autorespondera i filtra połączeń.

 • BlackBaller for S60v2 2.0

  BlackBaller to narzędzie umożliwiające automatyczne filtrowanie niechcianych połączeń i wiadomości.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Monniker 0.9.4 (Symbian S60 3rd edition) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ