Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Minute Beep 1.3 - Mobile

Kategoria: Zarządzanie połączeniami
Producent: Igor Dontsov
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 27.11.2008
Rozmiar: 22 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition, Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 307

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Minute Beep 1.3 - Mobile

                     Aplikacja Minute Beep została stworzona z myślą o osobach, które chcą kontrolować czas swoich rozmów. Program informuje nas dźwiękiem przed każdą kolejną rozpoczętą minutą rozmowy oraz umożliwia automatyczne rozłączenie po upływie ustawionego czasu.

Możemy również ustawić ilość sekund przed rozpoczęciem kolejnej minuty tak aby rozłączyć się przed rozpoczęciem kolejnej jednostki taryfikacyjnej. Program dla oszczędnych i kontrolujących ilość wydzwanianych minut. Menu aplikacji Minute Beep nie jest po Polsku. Program to wersja Trial, tak więc jeżeli chcesz używać Minute Beep całkowicie za free i bez ograniczeń należy wykupić niezbędną licencję. Aby skorzystać z narzędzia Minute Beep użyj opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. Polecamy także inne programy z kategorii Zarządzanie połączeniami.


Podobne Zarządzanie połączeniami

 • Androlirc 0.2.0

  Androlirc to prosty program, który umożliwi zamianę naszego telefonu na pilota do wieży czy innego urządzenia RTV.

 • Photo Contacts PRO 5.08 (Smartphone)

  Photo Contacts PRO to program do zarządzania kontaktami w urządzeniach z systemem Windows Mobile.

 • AutoPilot for S60v1

  AutoPilot for S60v3 to rozbudowane narzędzie oferujące możliwości trzech różnych aplikacji: sekretarki automatycznej, sms'owego autorespondera i filtra połączeń.

 • VITO VoiceDialer 4.05 (Windows Mobile)

  Aplikacja VITO VoiceDialer pod Windows Mobile stanowi synonim często wbudowanej już w systemie opcji wybierania głosowego, a więc aplikację tą można traktować jako rozszerzenie tej funkcji w systemie.

 • Spb Phone Suite 1.3

  Aplikacja Spb Phone Suite na platformy Windows Mobile stanowi zestaw dodatków służących do obsługi telefonu, których zdecydowanie brakuje jako standardowo wbudowanych w systemie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Minute Beep 1.3 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ