Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mcleaner 1.4.1 (UIQ3) - Mobile

Kategoria: Zarządzanie połączeniami
Producent: Mcleaner, Inc.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 200 KB
System operacyjny: Symbian UIQ 3rd edition
Liczba pobrań: 450

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Mcleaner 1.4.1 (UIQ3) - Mobile

                   Mcleaner stanowi kolejny z serii program przeznaczony do filtrowania połączeń głosowych oraz wiadomości SMS i MMS dla platform Symbian OS.

Jest to rozbudowane narzędzie umożliwiające skuteczne eliminowanie niechcianych rozmów i wiadomości. Użytkownik sam może określić kiedy mają działać określone filtry. Mcleaner może działać w tle i automatycznie uruchamia się wraz z telefonem. Niestety menu programu Mcleaner  nie jest po Polsku. Producent swoim użytkownikom udostępnił jedynie wersję Trial, tak więc jeżeli po okresie próbnym nadal będziesz chciał korzystać z Mcleaner za free i bez ograniczeń należy wykupić niezbędną licencję. Pobierz już teraz program Mcleaner klikając download i za darmo ściągając plik instalacyjny. Polecamy także inne programy z
kategorii Zarządzanie połączeniami.

Podobne Zarządzanie połączeniami

 • XCaller 1.09

  XCaller to świetna aplikacja stworzona na systemy Symbian OS, która kreuje w naszym telefonie wirtualnego rozmówcę.

 • Auto Hang Up 1.1.3 (S60 3rd)

  Auto Hang Up to prosty program do automatycznego rozłączaniasię po upływie zadanego mu czasu. Aplikacja pozwala określić czas po jakimtelefon rozłączy naszą rozmowę.

 • BlackBaller for S60v3 2.0

  BlackBaller to narzędzie umożliwiające automatyczne filtrowanie niechcianych połączeń i wiadomości.

 • BlackBaller for S60v2 2.0

  BlackBaller to narzędzie umożliwiające automatyczne filtrowanie niechcianych połączeń i wiadomości.

 • Mcleaner 1.4.1 (Symbian S60 1st edition)

  Mcleaner stanowi kolejny z serii program przeznaczony do filtrowania połączeń głosowych oraz wiadomości SMS i MMS dla platform Symbian OS.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Mcleaner 1.4.1 (UIQ3) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ