Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mcleaner 1.4.1 (Symbian S60 3rd edition) - Mobile

Kategoria: Zarządzanie połączeniami
Producent: Mcleaner, Inc.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 124 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 3627

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Mcleaner 1.4.1 (Symbian S60 3rd edition) - Mobile

                   Mcleaner stanowi kolejny z serii program przeznaczony do filtrowania połączeń głosowych oraz wiadomości SMS i MMS dla platform Symbian OS.

Jest to rozbudowane narzędzie umożliwiające skuteczne eliminowanie niechcianych rozmów i wiadomości. Użytkownik sam może określić kiedy mają działać określone filtry. Mcleaner może działać w tle i automatycznie uruchamia się wraz z telefonem. Niestety menu programu Mcleaner  nie jest po Polsku. Producent swoim użytkownikom udostępnił jedynie wersję Trial, tak więc jeżeli po okresie próbnym nadal będziesz chciał korzystać z Mcleaner za free i bez ograniczeń należy wykupić niezbędną licencję. Pobierz już teraz program Mcleaner klikając download i za darmo ściągając plik instalacyjny. Polecamy także inne programy z
kategorii Zarządzanie połączeniami.

Podobne Zarządzanie połączeniami

 • Auto Hang Up 1.0 (UIQ 3)

  Auto Hang Up to prosty program do automatycznego rozłączaniasię po upływie zadanego mu czasu. Aplikacja pozwala określić czas po jakimtelefon rozłączy naszą rozmowę.

 • AutoPilot for S60v3

  AutoPilot for S60v3 to rozbudowane narzędzie oferujące możliwości trzech różnych aplikacji: sekretarki automatycznej, sms'owego autorespondera i filtra połączeń.

 • Caller Info 1.02

  Aplikacja Caller Info pozwala wyświetlić wszystkie dostępne w pamięci telefonu informacje na temat osoby dzwoniącej, takie jak adres, miejsce pracy, czy inne zapiski i notatki.

 • timeout3g 1.2.5a

  timeout3g to nie skomplikowana aplikacja zapewniająca automatyczne wyłączanie połączenia 3G w momencie kiedy nie jest potrzebne dla zaoszczędzenia energii.

 • Best BlackList version 1.00 Series 60

  Rozbudowany i skuteczny filtr połączeń przychodzących. Dzięki zdefiniowanej czarnej liście aplikacja chroni użytkownika przed niechcianymi połączeniami.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Mcleaner 1.4.1 (Symbian S60 3rd edition) - Mobile

dodał: ~whitesea , 14.03.2009

Najlepszy program do filtrowanie nie chcianych sms i połączeń. Wyszła wersja 2.0 tylko po chińsku.

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ