Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mcleaner 1.4.1 (Symbian S60 2nd edition) - Mobile

Kategoria: Zarządzanie połączeniami
Producent: Mcleaner, Inc.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 86 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 523

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Mcleaner 1.4.1 (Symbian S60 2nd edition) - Mobile

                   Mcleaner stanowi kolejny z serii program przeznaczony do filtrowania połączeń głosowych oraz wiadomości SMS i MMS dla platform Symbian OS.

Jest to rozbudowane narzędzie umożliwiające skuteczne eliminowanie niechcianych rozmów i wiadomości. Użytkownik sam może określić kiedy mają działać określone filtry. Mcleaner może działać w tle i automatycznie uruchamia się wraz z telefonem. Niestety menu programu Mcleaner  nie jest po Polsku. Producent swoim użytkownikom udostępnił jedynie wersję Trial, tak więc jeżeli po okresie próbnym nadal będziesz chciał korzystać z Mcleaner za free i bez ograniczeń należy wykupić niezbędną licencję. Pobierz już teraz program Mcleaner klikając download i za darmo ściągając plik instalacyjny. Polecamy także inne programy z
kategorii Zarządzanie połączeniami.

Podobne Zarządzanie połączeniami

 • Monniker 0.9.4 (Symbian S60 3rd edition)

  Aplikacja Monniker dla systemów Symbian OS to ciekawe rozwiązanie dla osób, które uwielbiają robić fotki swoim przyjaciołom oraz znajomym a następnie przypisywać je do kontaktów w książce telefonicznej.

 • Easy Busy 1.00 S60v3

  Easy Busy to prosta aplikacja stworzona przez firmę Melon Mobile, która w praktyczny sposób pozwoli nam zignorować niechciane połączenia bez szkody dla osoby próbującej się do nas dodzwonić. Wystarczy ustawić listę "blokowanych" numerów i w momencie połączenia przychodzącego program zainicjuje sygnał zajętości naszego telefonu.

 • Remind Me 3.11 (S60 3rd)

  Narzędzie Remind Me stworzone pod platformy Symbian OS, służy do tego aby przypominać nam o nieodebranych połączeniach i nieprzeczytanych wiadomościach.

 • Best Blacklist version 2.01 S60 3rd edition

  Rozbudowany i skuteczny filtr połączeń przychodzących. Dzięki zdefiniowanej czarnej liście aplikacja chroni użytkownika przed niechcianymi połączeniami.

 • Auto Hang Up 1.0 (UIQ 3)

  Auto Hang Up to prosty program do automatycznego rozłączaniasię po upływie zadanego mu czasu. Aplikacja pozwala określić czas po jakimtelefon rozłączy naszą rozmowę.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Mcleaner 1.4.1 (Symbian S60 2nd edition) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ