Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mcleaner 1.4.1 (Symbian S60 1st edition) - Mobile

Kategoria: Zarządzanie połączeniami
Producent: Mcleaner, Inc.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 79 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition
Liczba pobrań: 265

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Mcleaner 1.4.1 (Symbian S60 1st edition) - Mobile

                   Mcleaner stanowi kolejny z serii program przeznaczony do filtrowania połączeń głosowych oraz wiadomości SMS i MMS dla platform Symbian OS.

Jest to rozbudowane narzędzie umożliwiające skuteczne eliminowanie niechcianych rozmów i wiadomości. Użytkownik sam może określić kiedy mają działać określone filtry. Mcleaner może działać w tle i automatycznie uruchamia się wraz z telefonem. Niestety menu programu Mcleaner  nie jest po Polsku. Producent swoim użytkownikom udostępnił jedynie wersję Trial, tak więc jeżeli po okresie próbnym nadal będziesz chciał korzystać z Mcleaner za free i bez ograniczeń należy wykupić niezbędną licencję. Pobierz już teraz program Mcleaner klikając download i za darmo ściągając plik instalacyjny. Polecamy także inne programy z
kategorii Zarządzanie połączeniami.

Podobne Zarządzanie połączeniami

 • Easy Mute 1.00 S60v2

  Program Easy Mute stworzony został z myślą o osobach, ceniących swoją prywatność oraz spokój. Aplikacja "wycisza" niechciane połączenia, tak więc połączenie przychodzące może trwać w nieskończoność podczas gdy my możemy się spokojnie zrelaksować nie zaprzątając sobie tym głowy.

 • VITO VoiceDialer 4.05 (Smartphone)

  Aplikacja VITO VoiceDialer pod Windows Mobile stanowi synonim często wbudowanej już w systemie opcji wybierania głosowego, a więc aplikację tą można traktować jako rozszerzenie tej funkcji w systemie.

 • BlackBaller for WM 2.0

  Ile razy dręczyły cię niepożądane połączenia telefoniczne z nieznajomych numerów? niechciany spam w postaci wiadomości sms zapychający twoją skrzynkę odbiorczą do granic możliwości?

 • NetQin Mobile Manager 3.0

  NetQin Mobile Manager to narzędzie wielofunkcyjne, wydajne a zarazem dość proste w obsłudze. Dzięki NetQin Mobile Manager zablokujesz niechcianych odbiorców email, sms a także pozbędziesz się spamu.

 • BandSwitch 2.4.3 Pocket PC

  BandSwitch jest nie wielkim i funkcjonalnym programem pozwalającym na zarządzanie wszystkimi urządzeniami podłączonymi do naszego Pocket PC.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Mcleaner 1.4.1 (Symbian S60 1st edition) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ