Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Interactive Voice Call Master for Series 60 3rd 2.10 - Mobile

Kategoria: Zarządzanie połączeniami
Producent: Mobisophy
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 530 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 258

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Interactive Voice Call Master for Series 60 3rd 2.10 - Mobile

              Interactive Voice Call Master to rozbudowane narzędzie do zarządzania przychodzącymi połączeniami na systemy Symbian OS.

Dzięki specjalnej funkcji IVR (Interactive Voice Response), aplikacja umożliwia zdefiniowanie odpowiedzi na wybrane zachowania rozmówcy (naciśnięcia klawiszy). Umożliwia to stworzenie interaktywnego quizu w telefonie. Program pozwala na przypisanie naszych rozmówców z książki telefonicznej do aż 7 wcześniej zdefiniowanych grup. Wystarczy wskazać konkretne pozycje w książce, wrzucić je do wybranej grupy - a następnie utworzyć profil zachowania się aplikacji w przypadku rejestracji połączenia z wybranego numeru. Producent udostępnił program w trybie Trial, tak więc jeżeli chcesz korzystać z Interactive Voice za free i bez ograniczeń należy wykupić niezbędną licencję. Aplikacja Interactive Voice nie jest po Polsku. Aby skorzystać z programu Interactive Voice użyj opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. Zapraszamy także do obejrzenia innych programów z kategorii Zarządzanie połączeniami.

Podobne Zarządzanie połączeniami

 • AutoPilot for S60v2

  AutoPilot for S60v3 to rozbudowane narzędzie oferujące możliwości trzech różnych aplikacji: sekretarki automatycznej, sms'owego autorespondera i filtra połączeń.

 • UnlimitedCallLog 1.0 (PocketPC)

  Niewielki program UnlimitedCallLog stworzony dla Windows Mobile jest wygodnym narzędziem, które z pewnością przyda się osobom dużo rozmawiającym przez telefon.

 • Calls Info 1.0.0 (Symbian S60 5th edition)

  Calls Info to aplikacja służąca do prowadzenia szczegółowych statystyk na temat wykonywanych i odbieranych połączeń a także wysyłanych i odbieranych smsów.

 • Mcleaner 1.4.1 (Symbian S60 2nd edition)

  Mcleaner stanowi kolejny z serii program przeznaczony do filtrowania połączeń głosowych oraz wiadomości SMS i MMS dla platform Symbian OS.

 • Mcleaner 1.4.1 (Symbian S60 1st edition)

  Mcleaner stanowi kolejny z serii program przeznaczony do filtrowania połączeń głosowych oraz wiadomości SMS i MMS dla platform Symbian OS.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Interactive Voice Call Master for Series 60 3rd 2.10 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ