Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Interactive Voice Call Master for S60 2nd phones 1.5 - Mobile

Kategoria: Zarządzanie połączeniami
Producent: Mobisophy
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 216 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 187

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Interactive Voice Call Master for S60 2nd phones 1.5 - Mobile

              Interactive Voice Call Master to rozbudowane narzędzie do zarządzania przychodzącymi połączeniami na systemy Symbian OS.

Dzięki specjalnej funkcji IVR (Interactive Voice Response), aplikacja umożliwia zdefiniowanie odpowiedzi na wybrane zachowania rozmówcy (naciśnięcia klawiszy). Umożliwia to stworzenie interaktywnego quizu w telefonie. Program pozwala na przypisanie naszych rozmówców z książki telefonicznej do aż 7 wcześniej zdefiniowanych grup. Wystarczy wskazać konkretne pozycje w książce, wrzucić je do wybranej grupy - a następnie utworzyć profil zachowania się aplikacji w przypadku rejestracji połączenia z wybranego numeru. Producent udostępnił program w trybie Trial, tak więc jeżeli chcesz korzystać z Interactive Voice za free i bez ograniczeń należy wykupić niezbędną licencję. Aplikacja Interactive Voice nie jest po Polsku. Aby skorzystać z programu Interactive Voice użyj opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. Zapraszamy także do obejrzenia innych programów z kategorii Zarządzanie połączeniami.

Podobne Zarządzanie połączeniami

 • Best Answering Machine 2.05 (S60 2nd)

  Best Answering Machine to automatyczna sekretarka dla naszego telefonu komórkowego, która pozwoli nam zdefiniować własne ustawienia.

 • Mcleaner 1.4.1 (Symbian S60 1st edition)

  Mcleaner stanowi kolejny z serii program przeznaczony do filtrowania połączeń głosowych oraz wiadomości SMS i MMS dla platform Symbian OS.

 • pyRinger 1.1.0 (S60 3rd)

  pyRinger to malutka aplikacja, która służy do automatycznego dzwonienia do wybranej osoby nieskończoną ilość razy.

 • Mcleaner 1.4.1 (UIQ3)

  Mcleaner stanowi kolejny z serii program przeznaczony do filtrowania połączeń głosowych oraz wiadomości SMS i MMS dla platform Symbian OS.

 • Slide Helper 1.08

  Slide Helper to mała i prosta aplikacja do zarządzania procesami w telefonie w oparciu o położenie slider'a.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Interactive Voice Call Master for S60 2nd phones 1.5 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ