Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Handy Blacklist 2.0 S60 3rd Edition - Mobile

Kategoria: Zarządzanie połączeniami
Producent: Epocware
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 265 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 4225

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Handy Blacklist 2.0 S60 3rd Edition - Mobile

              Handy Blacklist to doskonała aplikacja, która jak sama nazwa wskazuje tworzy czarną listę numerów poddając filtracji każdy z nich. Program pozwala na blokowanie nie chcianych połączeń i wiadomości sms.

W Handy Blacklist wystarczy stworzyć listę, grupę numerów, które podczas nadchodzącego połączenia mają zostać poddane filtrowaniu, blokowaniu itp. Program jest bardzo prosty w obsłudze i może stanowić rozwiązanie dla osób, które są ciągle nękane przez natrętne i nieznane numery. Menu aplikacji Handy Blacklist nie jest po Polsku. Opisywana program jest na 14 dniowej licencji Trial, zatem po okresie próbnym jeżeli nadal chcesz korzystać  z Handy Blacklist za free należy wykupić licencję. Zobacz już teraz aplikację Handy Blacklist używając download'u i za darmo ściągając plik. Zapraszamy także do obejrzenia innych programów z kategorii Zarządzanie połączeniami.

Podobne Zarządzanie połączeniami

 • BlackBaller for S60v1 2.0

  BlackBaller to narzędzie umożliwiające automatyczne filtrowanie niechcianych połączeń i wiadomości.

 • NetQin Mobile Manager 4.2

  NetQin Mobile Manager to narzędzie wielofunkcyjne, wydajne a zarazem dość proste w obsłudze. Dzięki NetQin Mobile Manager zablokujesz niechcianych odbiorców email, sms a także pozbędziesz się spamu.

 • Auto Hang Up 1.0 (UIQ 3)

  Auto Hang Up to prosty program do automatycznego rozłączaniasię po upływie zadanego mu czasu. Aplikacja pozwala określić czas po jakimtelefon rozłączy naszą rozmowę.

 • Easy Reject 1.10 S60v2

  Easy Reject to kolejna aplikacja firmy Melon Mobile pozwalająca skutecznie blokować nie chciane połączenia. Program stanowi doskonałe rozwiązanie dla użytkowników chcących pozbyć się natarczywych i uciążliwych rozmówców.

 • Monniker 0.9.4 (Symbian S60 3rd edition)

  Aplikacja Monniker dla systemów Symbian OS to ciekawe rozwiązanie dla osób, które uwielbiają robić fotki swoim przyjaciołom oraz znajomym a następnie przypisywać je do kontaktów w książce telefonicznej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Handy Blacklist 2.0 S60 3rd Edition - Mobile

dodał: ~nękana , 15.09.2011

Program działa bez zarzutu,miałam problem z niechcianymi połączeniami,teraz dodałam do czarnej list obce numery oraz wszystkie wcześniejsze i nikt nie nie nęka mnie,na wyświetlaczu nie pokazuje mi się,że ktoś dzwonił z tej listy. Handy Blacklist działa na zasadzie odrzucania połączenia z "drugiej strony". Jeśli ktoś byłby zainteresowany,czy ktoś probował połączć się z czanej listy,to istnieje w tym programie-rejestr,który pokazuje czas próby połączenia. Jedyny minut o taki,iż jak rozmawiam z kims,a ta osoba z czarnej listy dzwoni równocześnie,to dostaje smsem infor. ze ktos dzwonil. Ale poza tym bez problemu działa,tak jak sobie tego życzyłam.posiadam Nokie Navigator z systemem symbian i idealnie współgra ten program z moim telefonem. Mam nadzieję ze po 14 dniach,tak jak jest napisane w informacjach na tej stronie,bede mogla wykupic za darmo licencje. WIELKI PLUS. :)

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ