Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Handy Blacklist 2.0 S60 2nd Edition FP3 - Mobile

Kategoria: Zarządzanie połączeniami
Producent: Epocware
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 150 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 913

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Handy Blacklist 2.0 S60 2nd Edition FP3 - Mobile

              Handy Blacklist to doskonała aplikacja, która jak sama nazwa wskazuje tworzy czarną listę numerów poddając filtracji każdy z nich. Program pozwala na blokowanie nie chcianych połączeń i wiadomości sms.

W Handy Blacklist wystarczy stworzyć listę, grupę numerów, które podczas nadchodzącego połączenia mają zostać poddane filtrowaniu, blokowaniu itp. Program jest bardzo prosty w obsłudze i może stanowić rozwiązanie dla osób, które są ciągle nękane przez natrętne i nieznane numery. Menu aplikacji Handy Blacklist nie jest po Polsku. Opisywana program jest na 14 dniowej licencji Trial, zatem po okresie próbnym jeżeli nadal chcesz korzystać  z Handy Blacklist za free należy wykupić licencję. Zobacz już teraz aplikację Handy Blacklist używając download'u i za darmo ściągając plik. Zapraszamy także do obejrzenia innych programów z kategorii Zarządzanie połączeniami.

Podobne Zarządzanie połączeniami

 • Best Answering Machine 2.05 (S60 2nd)

  Best Answering Machine to automatyczna sekretarka dla naszego telefonu komórkowego, która pozwoli nam zdefiniować własne ustawienia.

 • Mcleaner 1.4.1 (Symbian S60 3rd edition)

  Mcleaner stanowi kolejny z serii program przeznaczony do filtrowania połączeń głosowych oraz wiadomości SMS i MMS dla platform Symbian OS.

 • Advanced Call Manager SYMBIAN Nokia Series 80 2.51

  Advanced Call Manager jak sama nazwa wskazuje to zaawansowany manager połączeń telefonicznych. Ten rozbudowany program pozwala stosować wiele szablonów zachowań i działań w zależności od nadchodzącego połączenia.

 • Call Control 1.00 S60v3

  Dzięki Call Control twoje dziecko nie będzie rozmawiało ani sms-owało z osobami, z którymi wg ciebie nie powinno. Aplikacja blokuje wszystkie przychodzące i wychodzące połączenia oraz smsy, mmsy które nie znajdują się na jej liście.

 • Calls Info 1.0.0 (Symbian S60 5th edition)

  Calls Info to aplikacja służąca do prowadzenia szczegółowych statystyk na temat wykonywanych i odbieranych połączeń a także wysyłanych i odbieranych smsów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Handy Blacklist 2.0 S60 2nd Edition FP3 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ