Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FakeCaller 1.1a - Mobile

Kategoria: Zarządzanie połączeniami
Producent: sPlus Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.11.2008
Rozmiar: 43 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 483

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis FakeCaller 1.1a - Mobile

                FakeCaller to kolejna z serii aplikacji, jak sama nazwa wskazuje, która pozwala symulować nadchodzące połączenie.

To przydatne narzędzie, może okazać się bardzo pomocne w wielu sytuacjach na co dzień. Jest to program nie wielki i bardzo prosty, wystarczy określić czas nadejścia "symulowanego" połączenia a telefon wtedy sam do siebie zadzwoni;) jak w przypadku zwykłego połączenia. Niestety menu aplikacji FakeCaller nie jest po Polsku. Producent postanowił udostępnić swój program FakeCaller na licencji Freeware, tak więc możemy korzystać z niego bez żadnych ograniczeń czasowych czy funkcjonalnych w pełni za darmo. Aby skorzystać z FakeCaller użyj opcji download i za darmo ściągnij plik instalacyjny. Zapraszamy także do obejrzenia innych programów z kategorii Zarządzanie połączeniami.  

Podobne Zarządzanie połączeniami

 • DuDu 3.40 (S60 3rd)

  DuDu to nie wielka aplikacja stworzona do nagrywania połączeń głosowych w telefonach wyposażonych w system Symbian OS.

 • Interactive Voice Call Master for Series 60 3rd 2.10

  Interactive Voice Call Master to rozbudowane narzędzie do zarządzania przychodzącymi połączeniami.

 • Call Meter NG 2.3.17.8

  Call Meter NG jest łatwą w obsłudze aplikacją, która pozwala sumować wszystkie nadchodzące oraz wychodzące połączenia nie zależnie od tego czy są to połączenia głosowe czy też tekstowe.

 • Minute Beep 1.3

  Aplikacja Minute Beep została stworzona z myślą o osobach, które chcą kontrolować czas swoich rozmów. Program informuje nas dźwiękiem przed każdą kolejną rozpoczętą minutą rozmowy oraz umożliwia automatyczne rozłączenie po upływie ustawionego czasu.

 • Caller Info 1.02

  Aplikacja Caller Info pozwala wyświetlić wszystkie dostępne w pamięci telefonu informacje na temat osoby dzwoniącej, takie jak adres, miejsce pracy, czy inne zapiski i notatki.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: FakeCaller 1.1a - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ