Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Easy Reject 1.10 S60 Touchscreen - Mobile

Kategoria: Zarządzanie połączeniami
Producent: Melon Mobile
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 07.11.2010
Rozmiar: brak informacji
System operacyjny: Symbian
Liczba pobrań: 150

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Easy Reject 1.10 S60 Touchscreen - Mobile

Easy Reject to kolejna aplikacja firmy Melon Mobile pozwalająca skutecznie blokować nie chciane połączenia. Program stanowi doskonałe rozwiązanie dla użytkowników chcących pozbyć się natarczywych i uciążliwych rozmówców. Działanie Easy Reject opiera się na prostej zasadzie, wystarczy dodać konkretny numer telefonu do czarnej listy a kiedy nastąpi połączenie przychodzące rozmówca dzwoniący z tego numeru usłyszy sygnał zajętości. Z kolei niechciane wiadomości tekstowe mogą być ignorowane poprzez nie alarmowanie o ich nadejściu i umieszczane w specjalnym odseparowanym folderze programu. Należy dodać, że blokowane wiadomości nie są usuwane, zawsze istnieje możliwość ich odczytania lub przywrócenia do skrzynki odbiorczej. Aby wypróbować aplikację użyj przycisku pobierz poniżej. Dla początkujących udostępniamy instrukcję instalacji poniżej.

Poradnik instalacji

Instalujemy oprogramowanie Nokia PC Suite (do pobrania ze strony Nokia). Podłączamy telefon kablem USB i wybieramy jeden z trybów komunikacji. • Tryb PC Suite (konieczne oprogramowanie) Należy upewnić się, że połączenie pomiędzy urządzeniem a komputerem jest aktywne i dwukrotnie klikając - uruchomić plik instalacyjny w formacie *.sis, *.sisx lub *.jar. Na urządzeniu wyświetli się komunikat z potwierdzeniem, następnie wybieramy miejsce instalacji tj. karta pamięci lub pamięć telefonu(obojętne). To wszystko, aplikacja została zainstalowana. Metoda ta jest łatwiejsza i szybsza. • Tryb Transfer danych Po podłączeniu instalowane są sterowniki urządzenia. Komputer w tym trybie rozpoznaje telefon jako dodatkowy dysk(karta pamięci). Aby zainstalować aplikację na urządzeniu należy skopiować plik instalacyjny na kartę pamięci a następnie uruchomić ten plik z poziomu telefonu. Dalej instalację przeprowadzamy jak w trybie PC Suite.

Podobne Zarządzanie połączeniami

 • Call Control 1.00 S60v2

  Dzięki Call Control twoje dziecko nie będzie rozmawiało ani sms-owało z osobami, z którymi wg ciebie nie powinno. Aplikacja blokuje wszystkie przychodzące i wychodzące połączenia oraz smsy, mmsy które nie znajdują się na jej liście.

 • VITO VoiceDialer 4.05 (Windows Mobile)

  Aplikacja VITO VoiceDialer pod Windows Mobile stanowi synonim często wbudowanej już w systemie opcji wybierania głosowego, a więc aplikację tą można traktować jako rozszerzenie tej funkcji w systemie.

 • Icontact 0.95 (WM)

  IContact dla Windows Mobile jest synonimem nowego i klasycznego menadżera kontaktów.

 • Wrukwiacz 1.0 (WM)

  Wrukwiacz to program o bardzo ciekawej nazwie, który został napisany przez Polskiego Autora. Pozwala automatycznie wysyłać wiadomości sms i wykonywać połączenia pod sprecyzowany numer telefonu.

 • Advanced Call Manager SYMBIAN S60 1st edition 1.04

  Advanced Call Manager jak sama nazwa wskazuje to zaawansowany manager połączeń telefonicznych. Ten rozbudowany program pozwala stosować wiele szablonów zachowań i działań w zależności od nadchodzącego połączenia.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Easy Reject 1.10 S60 Touchscreen - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ