Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Easy Busy 1.00 S60v3 - Mobile

Kategoria: Zarządzanie połączeniami
Producent: Melon Mobile
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 30.10.2010
Rozmiar: brak informacji
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 122

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Easy Busy 1.00 S60v3 - Mobile

Easy Busy to prosta aplikacja stworzona przez firmę Melon Mobile, która w praktyczny sposób pozwoli nam zignorować niechciane połączenia bez szkody dla osoby próbującej się do nas dodzwonić. Wystarczy ustawić listę "blokowanych" numerów i w momencie połączenia przychodzącego program zainicjuje sygnał zajętości naszego telefonu. Często zdarzają się dni, w których nie mamy najmniejszej ochoty z kimś rozmawiać lub też ktoś wydzwania do nas bez przerwy, Easy Busy jest najlepszym rozwiązaniem aby pozbyć się tego problemu. Aplikacja niestety nie jest darmowa, producent udostępnia program Easy Busy w wersji "try and buy". Licencja kosztuje 6,90$ i można ją wykupić na stronie producenta. Aplikacja jest dostępna w wersji na systemy Symbian oraz Windows Mobile.

Poradnik instalacji

Instalujemy oprogramowanie Nokia PC Suite (do pobrania ze strony Nokia). Podłączamy telefon kablem USB i wybieramy jeden z trybów komunikacji. • Tryb PC Suite (konieczne oprogramowanie) Należy upewnić się, że połączenie pomiędzy urządzeniem a komputerem jest aktywne i dwukrotnie klikając - uruchomić plik instalacyjny w formacie *.sis, *.sisx lub *.jar. Na urządzeniu wyświetli się komunikat z potwierdzeniem, następnie wybieramy miejsce instalacji tj. karta pamięci lub pamięć telefonu(obojętne). To wszystko, aplikacja została zainstalowana. Metoda ta jest łatwiejsza i szybsza. • Tryb Transfer danych Po podłączeniu instalowane są sterowniki urządzenia. Komputer w tym trybie rozpoznaje telefon jako dodatkowy dysk(karta pamięci). Aby zainstalować aplikację na urządzeniu należy skopiować plik instalacyjny na kartę pamięci a następnie uruchomić ten plik z poziomu telefonu. Dalej instalację przeprowadzamy jak w trybie PC Suite.

Podobne Zarządzanie połączeniami

 • Mcleaner 1.6.4 (UIQ2)

  Mcleaner stanowi kolejny z serii program przeznaczony do filtrowania połączeń głosowych oraz wiadomości SMS i MMS dla platform Symbian OS.

 • Tiny Call Confirm 2.6

  Tiny Call Confirm to nie wielki programik wyświetlający okienko potwierdzające połączenie z konkretnym rozmówcą.

 • Mcleaner 1.4.1 (Symbian S60 2nd edition)

  Mcleaner stanowi kolejny z serii program przeznaczony do filtrowania połączeń głosowych oraz wiadomości SMS i MMS dla platform Symbian OS.

 • Easy Busy 1.00 S60v2

  Easy Busy to prosta aplikacja stworzona przez firmę Melon Mobile, która w praktyczny sposób pozwoli nam zignorować niechciane połączenia bez szkody dla osoby próbującej się do nas dodzwonić. Wystarczy ustawić listę "blokowanych" numerów i w momencie połączenia przychodzącego program zainicjuje sygnał zajętości naszego telefonu.

 • Fast Dialer 3.1.0

  Fast Dialer to funkcjonalna aplikacja, która wspomaga błyskawiczne wyszukiwanie kontaktów w wielu językach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Easy Busy 1.00 S60v3 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ