Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Calls Info 1.0.0 (Symbian S60 5th edition) - Mobile

Kategoria: Zarządzanie połączeniami
Producent: mobapps.org
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 29.01.2011
Rozmiar: 65 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 5th Edition
Liczba pobrań: 114

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Calls Info 1.0.0 (Symbian S60 5th edition) - Mobile

Calls Info to aplikacja służąca do prowadzenia szczegółowych statystyk na temat wykonywanych i odbieranych połączeń a także wysyłanych i odbieranych smsów. Umożliwia graficzne przedstawienie danych z podziałem na takie informacje jak np. z kim rozmawialiśmy najdłużej lub do kogo dzwonimy najczęściej. Do poprawnego działania Calls Info wymaga zainstalowanego w telefonie środowiska Python. Program nie wiele zajmuje bo tylko 65 kB i w dodatku można z niego korzystać całkowicie za darmo. Język w jakim komunikuje się z nami aplikacja to puki co tylko Angielski.

Poradnik instalacji

Instalujemy oprogramowanie Nokia PC Suite (do pobrania ze strony Nokia). Podłączamy telefon kablem USB i wybieramy jeden z trybów komunikacji. • Tryb PC Suite (konieczne oprogramowanie) Należy upewnić się, że połączenie pomiędzy urządzeniem a komputerem jest aktywne i dwukrotnie klikając - uruchomić plik instalacyjny w formacie *.sis, *.sisx lub *.jar. Na urządzeniu wyświetli się komunikat z potwierdzeniem, następnie wybieramy miejsce instalacji tj. karta pamięci lub pamięć telefonu(obojętne). To wszystko, aplikacja została zainstalowana. Metoda ta jest łatwiejsza i szybsza. • Tryb Transfer danych Po podłączeniu instalowane są sterowniki urządzenia. Komputer w tym trybie rozpoznaje telefon jako dodatkowy dysk(karta pamięci). Aby zainstalować aplikację na urządzeniu należy skopiować plik instalacyjny na kartę pamięci a następnie uruchomić ten plik z poziomu telefonu. Dalej instalację przeprowadzamy jak w trybie PC Suite.

Podobne Zarządzanie połączeniami

 • AutoPilot for S60v3

  AutoPilot for S60v3 to rozbudowane narzędzie oferujące możliwości trzech różnych aplikacji: sekretarki automatycznej, sms'owego autorespondera i filtra połączeń.

 • Androlirc 0.2.0

  Androlirc to prosty program, który umożliwi zamianę naszego telefonu na pilota do wieży czy innego urządzenia RTV.

 • BlackBaller for WM 2.0

  Ile razy dręczyły cię niepożądane połączenia telefoniczne z nieznajomych numerów? niechciany spam w postaci wiadomości sms zapychający twoją skrzynkę odbiorczą do granic możliwości?

 • PhonePilot 2.20.0850 (Symbian OS S60 3rd Edition)

  PhonePilot to nie wielka a zarazem bardzo funkcjonalna aplikacja pełniąca rolę przenośnego biura z własną sekretarką. Program umożliwia automatyczne odrzucanie niechcianych połączeń, filtrowanie oraz przekierowywanie.

 • Best Answering Machine 2.05 (S60 1st)

  Best Answering Machine to automatyczna sekretarka dla naszego telefonu komórkowego, która pozwoli nam zdefiniować własne ustawienia.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Calls Info 1.0.0 (Symbian S60 5th edition) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ