Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Caller Info 1.02 - Mobile

Kategoria: Zarządzanie połączeniami
Producent: Viking Informatics Ltd.
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 18 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition, Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 281

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis Caller Info 1.02 - Mobile

           Aplikacja Caller Info pozwala wyświetlić wszystkie dostępne w pamięci telefonu informacje na temat osoby dzwoniącej, takie jak adres, miejsce pracy, czy inne zapiski i notatki.

Caller Info jako program napisany na systemy Symbian OS, jest bardzo prosty i nie zwykle mały co skłania do traktowania go bardziej jako dodatek systemowy a nie osobna aplikacja. Narzędzie stanowi dobre rozwiązanie dla tych, którzy posiadają w swojej książce telefonicznej pokaźną bazę rekordów o podobnych nazwach. Dodatkowe informacje wyświetlane podczas nadchodzącego połączenia o danym rekordzie pozwalają zidentyfikować w 100% rozmówcę. Niestety Caller Info nie jest za free, wersja demo wyświetla tylko jedno pole tekstowe. Caller Info nie jest po Polsku. Aby wypróbować Caller Info użyj opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. W kategorii Zarządzanie połączeniami znajdziesz także inne ciekawe i przydatne aplikacje.


Podobne Zarządzanie połączeniami

 • Mcleaner 1.4.1 (UIQ3)

  Mcleaner stanowi kolejny z serii program przeznaczony do filtrowania połączeń głosowych oraz wiadomości SMS i MMS dla platform Symbian OS.

 • Call Emergency 1.1 (WM 6)

  Call Emergency na Windows Mobile jest z pewnością przydatnym programem, który oferuje użytkownikowi dostęp do pokaźnej listy telefonów alarmowych dla większości krajów na świecie.

 • Easy Busy 1.00 S60v2

  Easy Busy to prosta aplikacja stworzona przez firmę Melon Mobile, która w praktyczny sposób pozwoli nam zignorować niechciane połączenia bez szkody dla osoby próbującej się do nas dodzwonić. Wystarczy ustawić listę "blokowanych" numerów i w momencie połączenia przychodzącego program zainicjuje sygnał zajętości naszego telefonu.

 • Calls Info 1.0.0 (Symbian S60 5th edition)

  Calls Info to aplikacja służąca do prowadzenia szczegółowych statystyk na temat wykonywanych i odbieranych połączeń a także wysyłanych i odbieranych smsów.

 • Best BlackList version 1.00 Series 60

  Rozbudowany i skuteczny filtr połączeń przychodzących. Dzięki zdefiniowanej czarnej liście aplikacja chroni użytkownika przed niechcianymi połączeniami.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Caller Info 1.02 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ