Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

BlackBaller for S60v3 2.0 - Mobile

Kategoria: Zarządzanie połączeniami
Producent: Killer Mobile
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 97 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 1000

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis BlackBaller for S60v3 2.0 - Mobile

             Ile razy dręczyły cię niepożądane połączenia telefoniczne z nieznajomych numerów? niechciany spam w postaci wiadomości sms zapychający twoją skrzynkę odbiorczą do granic możliwości?

Spokojnie, z pomocą nadchodzi aplikacja BlackBaller pod Symbian OS, która stanowi doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie możliwość wyboru swoich rozmówców. Program BlackBaller spełnia jednocześnie funkcję filtra niechcianych połączeń, wiadomości sms oraz automatycznego odpowiadania na przychodzące wiadomości. BlackBaller w wersji po Polsku nie jest dostępny. Sądzicie, że BlackBaller jest za free? Nic bardziej mylnego. Producent natomiast daje możliwość 14 dniowego, bezpłatnego przetestowania produktu BlackBaller na wm, po tym czasie aby dalej korzystać z programu należy go aktywować. Aby skorzystać z programu BlackBaller użyj opcji download i za darmo pobierz plik instalacyjny. Co więcej na naszej stronie w kategorii Zarządzanie połączeniami znajdziesz także inne ciekawe programy.

Podobne Zarządzanie połączeniami

 • Best Answering Machine 2.05 (S60 2nd)

  Best Answering Machine to automatyczna sekretarka dla naszego telefonu komórkowego, która pozwoli nam zdefiniować własne ustawienia.

 • Minute Beep 1.3

  Aplikacja Minute Beep została stworzona z myślą o osobach, które chcą kontrolować czas swoich rozmów. Program informuje nas dźwiękiem przed każdą kolejną rozpoczętą minutą rozmowy oraz umożliwia automatyczne rozłączenie po upływie ustawionego czasu.

 • Easy Busy 1.00 S60v2

  Easy Busy to prosta aplikacja stworzona przez firmę Melon Mobile, która w praktyczny sposób pozwoli nam zignorować niechciane połączenia bez szkody dla osoby próbującej się do nas dodzwonić. Wystarczy ustawić listę "blokowanych" numerów i w momencie połączenia przychodzącego program zainicjuje sygnał zajętości naszego telefonu.

 • Easy Reject 1.10 S60v3

  Easy Reject to kolejna aplikacja firmy Melon Mobile pozwalająca skutecznie blokować nie chciane połączenia. Program stanowi doskonałe rozwiązanie dla użytkowników chcących pozbyć się natarczywych i uciążliwych rozmówców.

 • Best CallRecorder version 1.02 S60 3rd edition

  Aplikacja Best CallRecorder to prosty program przeznaczony do nagrywania zarówno wychodzących jak i przychodzących połączeń telefonicznych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: BlackBaller for S60v3 2.0 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ